7 skutočne originálnych tipov na darček pre frajerku: Zabudni na nudné klišé, tieto vecičky ju dostanú a okorenia váš vzťah!

vianočný darček pre priateľku

Vyber svojej láske originálny darček (Zdroj: unsplash.com/Roberto Nickson)

#Riešenie vianočných darčekov dokáže byť niekedy pekná otrava. Asi každý, kto je vo vzťahu už nejaký ten rok, si kladie otázku, čo kúpiť svojej polovičke. Hlavne, aby to bolo praktické, jedinečné a opäť niečo iné. V dnešnom článku ti ponúkame pár tipov na darčeky, s ktorými môžeš zabodovať u svojej frajerky. Najlepšie je, že mnohé z nich vybavíš raz-dva, pretože ich vieš objednať aj z pohodlia domu.

Čistiaca kefka na pleť

Každá žena dozaista dbá o svoju vizáž, vrátane starostlivosti o pleť. Čo tak zjednodušiť to a zefektívniť? Aspoň pred „tým“ nebude musieť tráviť v kúpeľni toľko času! Takáto pomôcka sa postará o dokonalé vyčistenie celodenných nánosov nečistôt a make-upu. Prednosťou je, že ide o malé a nabíjateľné zariadenie, ktoré si tvoja polovička môže zobrať kamkoľvek so sebou. Drahšie sónické vecičky vydržia s vymeniteľnými batériami funkčné aj niekoľko týždňov až mesiacov.

žena s čistiacou kefkou na tvár
Sónická kefka na pleť je praktický a krásny darček (Zdroj: GettyImages)

Spoločenská hra pre páry

Ale nie hocaká! Vyhni sa prvoplánovým akože sexi hrám a stav na niečo hlbšie. Naším tipom je hra Človečina pre páry, vďaka ktorej budete môcť upevniť svoj vzťah novými a zaujímavými témami na rozhovor. Rozkryte svoj vzťahový príbeh a spoločne sa rozpomeňte na krásu svojho vzťahu. Otázky a aktivity z kategórií Vzťah a Intimita vás podporia zdieľať spolu témy, ktoré ruch bežného dňa často nedovoľuje, a tým vytvorí chvíle blízkosti, otvorenosti a spojenia.

Hračka na okorenenie vzťahu

Ak ste spolu už dostatočne dlhý čas a vieš, že ju poteší aj niečo viac sexy, skús zaloviť medzi erotickými hračkami. Na výber je množstvo lákavých produktov. Zaujímavým spestrením pre oboch môže byť smart vibrátor, ktorý je určený práve pre páry. Ovládať sa dá pomocou aplikácie, je dobíjateľný a za zmienku rozhodne stojí aj jeho tvar – pripomína totiž písmeno U.

zamilovaný pár v posteli
Okoreňte si vzťah (Zdroj: GettyImages)

Čítačka kníh

Ak je tvoja partnerka hĺbavá duša a rada číta, môžeš jej pripraviť čerstvú literárnu zásobu bez toho, aby si odchádzal z kníhkupectva s celými kilami nových titulov. Čítačka je ľahko prenosná a vmestí sa do nej množstvo kníh v elektronickej podobe. Tie sú spravidla ešte lacnejšie ako ich tlačená verzia. Čítačka je navyše ideálna na dlhšie cesty a dovolenky.

Hviezda na nebi

Skutočne jedinečným darčekom môže byť darovanie hviezdy na oblohe. Tomuto neodolá žiadna romantička. Ako to funguje? Vyberieš si voľnú hviezdu a objednáš spôsob dodania certifikátu (v darčekovom balení alebo online). Po zaregistrovaní ti príde certifikát s potvrdením a inštrukciami, ako a kde nájsť na oblohe túto hviezdu. Romantika ako hrom!

hviezna noc romantika
Kúpiť priateľke hviezdu na nebi je nesmierne romantické (Zdroj: Unsplash/Jonathan Borba)

Hrnčiarsky kruh s náradím

Ak tvoja frajerka rada tvorí, zaujímavým tipom bude rozhodne hrnčiarsky set. Aj tebe už napadla legendárna scéna z filmu Duch? A možno sa vám to zapáči obidvom a vyrobíte si krásne hrnčeky do spoločnej domácnosti. Prezradíme ti, že hrnčiarsky kruh zoženieš za fakt dobré ceny aj na portáloch, kde sa predávajú veci z druhej ruky.

Kompostér pre milovníčky eko

Znie to možno bláznivo, ale téma ekológie sa na nás valí z každej strany. Ak si tvoja láska nevie predstaviť život bez recyklácie a triedenia odpadu, tento vynález sa jej určite zíde. Kompostér môže byť prekvapivo veľmi originálny, dostupné sú totiž v krásnych dizajnových modeloch. Pribaľ k tomu knihu s vegánskymi receptami a možno nájdete záľubu v novej oblasti.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame