Sexi influencerka Veronika Bittnerová: Jej top fotky majú rovnaký dosah ako príspevky od Rytmusa

#Je mladá, krásna a ambiciózna. Veronika Bittnerová má pred sebou už dnes skvelú kariéru influencerky a svoje obzory si stále len rozširuje. Rozhovor s ňou sme ti priniesli už v minulosti. Tentokrát sme sa jej však opýtali aj na to, ako postupovať, ak sa chce niekto stať influencerom, ako si udržať publikom, ale aj to, aké sú jej plány v pracovnej oblasti.

Tvoje príspevky majú rovnaký dosah ako napríklad Rytmus. Ako sa ti darí udržať si také široké publikum? Je to náročné?

Moje top fotky majú organický dosah 200, 300, 400 dokonca 506 tisíc unikátnych užívateľov. Je to spôsobené najmä tým, že fotky boli nonstop v prieskumníku. Samozrejme, sa teším, že sa tam dostali, ale spôsobovalo to enormný nárast followerov, niekedy aj 5000 týždenne a veľa z nich bolo zahraničných. A tak som spomalila, aby zostalo reálne publikum najmä slovensko-české.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Bittnerová (@fitveron)

Pri poslednom rozhovore si spomínala, že Instagramu sa venuješ len vo voľnom čase. Zmenilo sa odvtedy niečo?

V zásade ani nie, skôr by som sa radšej ešte viac venovala Instagramu aj po pracovnej stránke a mala viac zmysluplných spoluprác.

Spomínala si, že Instagram ti zaberá aj osem hodín denne. Ako to je s prípravou príspevkov? Máš ich dopredu naplánované, alebo ide o spontánne nápady?

Čo sa príspevkov týka, je to rôzne. Niektoré si plánujem, to sú najmä nejaké „sviatky“, respektíve fotky typické pre niektoré ročné obdobia a tak. Aj keď je to klišé, treba to spraviť. Možno nájsť iný typ toho príspevku, než je na Instagrame bežné. A potom, samozrejme, mám aj spontánne, nečakané akcie. Niekedy zbieram inšpirácie aj v rámci iných instagramových profilov. Prípadne, ak mám nejakú spoluprácu, tak vymýšľam fotku tak, aby to pôsobilo čo najprirodzenejšie, nielen to chytiť do ruky a odfotiť sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Bittnerová (@fitveron)

Okrem sociálnych sietí robíš aj fitness a účinkovala si v televízii. Aké sú tvoje plány do budúcna v pracovnej oblasti? Chcela by si zostať pri sociálnych sieťach, alebo by si sa stále chcela presunúť do gastra?

Úprimne, gastro už asi ani nie (smiech). Rada by som sa ešte trošku „ukázala“ na televíznych obrazovkách. Možno opäť niečo o varení, prípadne o obliekaní, keďže veľa ľudí mi písalo, aby som dávala viac storiek, čo sa obliekania týka. No, popravde, mi to prišlo čudné, keďže ja sa nepokladám za nejakú módnu ikonu, skôr mám to svoje úplne obyčajné, ale keď mi viac a viac ľudí písalo, aby som niečo také spravila, tak som nad tým začala uvažovať. Ktovie, snáď niečo príde.

A teda, rada by som sa trošku zviditeľnila, dúfam, že len v dobrom svetle, a ak budem ľuďom sympatická, tak si ma nájdu aj na tom Instagrame. V zásade všetky tieto aktivity od nášho posledného rozhovoru vedú k tomu, aby som vedela zmysluplne pracovať v oblasti sociálnych sietí a zarábať si tým na živobytie.


Fitnesska Veronika je príkladom toho, že cvičiť sa dá aj doma: Sexepíl jej priam srší z pohľadu!


Momentálne sú veľmi obľúbené krátke videá Reels, prípadne TikTok. Rozmýšľala si, že by si skúsila aj niečo podobné?

Reels sú veľkým trendom, avšak neviem, necítim sa aktuálne na to, že by som vedela priniesť niečo top zaujímavé. Ja sa totiž v ničom po nikom neopičím, nikdy nejdem s davom. TikTok mám, ale skôr len na pozeranie videí. Najprv by som chcela úspešne etablovať Instagram, potom prídu iné siete.

Ktoré profily sleduješ rada ty? Čerpáš z nich aj inšpiráciu pre vlastný profil?

Ja na Instagrame sledujem málo profilov. Sú to profily, z ktorých sa môžem niečo naučiť, inšpirovať sa. Sú najmä o varení, životnom štýle, potom ľudia, ktorých osobne poznám z môjho blízkeho okolia, a pár známych osobností, ako napríklad Novak Djokovic a jemu podobní. Občas, samozrejme, aj čerpám, skôr keď už neviem, akú pózu použiť na fotke (smiech), ale celý môj Instagram je taká papučová kultúra. Málokedy pridávam niečo z výletu a podobne. Skôr ozaj len z domu, keďže si extrémne strážim súkromie. Zdieľam len toľko, koľko chcem, aby moji followeri o mne vedeli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Bittnerová (@fitveron)

S rastúcim publikom zrejme narastá aj počet neprajníkov. Stretla si sa s negatívnymi komentármi? Ak áno, ako si sa s nimi vysporiadala?

Paradoxne je ich výrazne menej na mojom profile alebo v správach než na cudzích profilov, čo ma len zdieľajú. Dosť veľa „hejtov“ bolo pod fotkami Bez servítky. Ale je veľa ľudí, ktorým som sympatická a tí našťastie doteraz prevládajú. Dokonca občas, keďže ja veľmi nechodím von, sa mi stane, že chce niekto fotku a to som totálne prekvapená.

Čo by si poradila ľuďom, ktorý by tiež chceli preraziť na sociálnych sieťach? Čo myslíš, že je tajomstvom tvojho úspechu?

Je to veľmi individuálne a záleží od obsahu. Veľmi dôležitá je disciplína, napríklad pravidelnosť príspevkov, komunikácia s ľuďmi, správny výber nie len hashtagov (ani málo, ani veľa, mix slovenských a anglických), ale aj lokácie, vhodný čas, kedy postnúť príspevok (u mňa sú najsilnejšie hodiny okolo 17:00). Tiež správne časové rozloženie storiek, nedať všetky naraz. Ja tam zvyknem nielen označovať mesto, ale aj použiť hashtag.

Ďalej, ja som napríklad nebrala každú spoluprácu „nasilu“, aby som ozaj odporúčala nielen to, čomu verím, ale čo je aj môjmu životnému štýlu blízke. Aby som nepôsobila prehnane komerčne. A potom také tie povinné jazdy, ako správne napísané „bio“ profilu. Čo by som rozhodne neodporučila, je nákup followerov. Je jedno, že 120 sledujúcich môže vyzerať zle, stále je to lepšie ako 20 tisíc fejkov. A hlavne nezúfať, nič sa nestane zo dňa na deň (úsmev).


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame