Zákulisie tretej sezóny Emily v Paríži poodhalené: Veľkolepý výber outfitov obsahoval až 14 tisíc položiek!

mladá žena v extravagantných fialových šatách

Tretia sezóna Emily v Paríži oficiálne debutovala na Netflixe spolu s jej ikonickým vzhľadom (Zdroj: Netflix)

#Seriál Emily v Paríži, len pred niekoľkými dňami, oficiálne vstúpil do svojej tretej sezóny. Koho v predchádzajúcich dvoch sériách nadchol osobitý – možno skôr až ikonicky šialený – módny štýl hlavnej hrdinky, ten si sezónu 3 na Netflixe určite nenechá ujsť. Gýčovitý seriál, vo viacerých ohľadoch i tak trochu uletený mimo čas a realitu, si mnohých divákov získal najmä svojou zábavnosťou.

Avantgardný a výstredný šatník Emily opäť dominuje

Emily často kombinuje kúsky, ktoré si len málokto dokáže predstaviť. Podobne ako minulé sezóny aj nové epizódy sú plné mnohých módnych a výstredných outfitov. Ocenená kostýmová návrhárka Marylin Fitoussi prezradila, ako sa módny štýl Emily (v podaní Lily Collins) posunul na ďalšiu úroveň. „Myslím si, že túto sezónu som mala ešte väčšiu slobodu“, povedala v rozhovore pre magazín People. „Pripravili sme 14 tisíc kúskov. Myslím, že pre Lily sme pripravili asi 43 outfitov“, dodala Fitoussi. Vysvetlila, ako sa aj v tretej sezóne dokázali pohrať so štýlom Emily: „Vždy musíme prezentovať nové veci, posúvať hranice toho, čo dokážeme“ a dodala, že zmiešali „staré veci so súčasnými kúskami“, tak aby vyžarovali štýl Parížanky, neustále kombinovaný so svojskou osobnosťou Emily.

„Je to tak trochu poslanie, rozprávať príbehy cez oblečenie a nechať každého cítiť sa krásne,“ pokračuje Fitoussi. „Emily mi umožňuje plne experimentovať s týmto osobitým kreatívnym aspektom, v ktorom môžete prelomiť pravidlá módy, môžete byť sami sebou, cítiť sa odlišne a jedinečne a môžete si za tým stáť.“

Oddelenie kostýmov malo na výber nielen tisíce kúskov, ale množstvo týchto kúskov v tretej sezóne tvorilo aj „sekáčové“ oblečenie z druhej ruky. William Abadie, ktorý v seriáli stvárňuje Antoine Lamberta, tento krok nazval „znamením doby“ a povedal, že noví dizajnéri pracujúci na show „navštevujú aj second-hand obchody a prinášajú staré kúsky“, čo podľa herca pomáha pozdvihnúť show a zároveň to do módy prináša rozmanitosť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Veľká noc na Netflixe: Filmoví Vikingovia, dokument o Lewisovi Capaldim aj návod ako zbohatnúť

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame