Veľká noc plná chutí a farieb: Tip na originálnu veľkonočnú výslužku

Zdroj: Mixit

Ak radi maškrtíte alebo hľadáte sladkú pozornosť pre šibačov a kúpačov, máme pre vás zopár tipov. Prípravu veľkonočnej nádielky zverte sliepočkám z Mixitu. Tento rok vysedeli hneď šesť druhov sladkých veľkonočných vajíčok, teda mandlí v čokoláde. Vajíčka hrajú jarnými farbami a každé jedno má jedinečnú prírodnú chuť. A, ako je už v Mixite zvykom, neobsahujú žiadne umelé farbivá ani palmový olej. Vajíčka sú zelené po čaji matcha, fialové po čučoriedkach a ružové po jedinečnej Ruby čokoláde z ružového kakaového bôbu. Nechýba ani hnedé vajíčko s mliečnou čokoládou či biele s kokosom a bielou čokoládou. A všetko to korunujú krémové vajíčka so slaným karamelom, ktoré sú celoročným Mixit bestsellerom!

Veľkonočné čokoládové vajíčka je možné zakúpiť v samostatnom balení a podarovať ako originálnu veľkonočnú výslužku. Rozkotúľali sa však aj do ďalších dobrôt z veľkonočnej kolekcie od Mixit. Ako pozornosť pre šibačov a kúpačov sa rozhodne hodí aj Veľ-koko-nočná nádielka, v ktorej sú vajíčka doplnené orechmi a sušeným ovocím.

Zdroj: Mixit

Každé ráno môže byť veľkonočné

Čokoládové Mixit Vajíčka sa zakotúľali aj do raňajkovej misky! Vzniklo tak chrumkavé veľkonočné müsli. Zalejte mliekom alebo jogurtom čokoládové vajíčka spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami, plátkami mandlí a cereálnym základom. Oslaďte si ráno a dodajte telu potrebnú energiu do celého dňa.

Sviatočná chuť do vrecka, aj tak by sme mohli nazvať ďalšiu dobrotu z veľkonočnej kolekcie Mixitu. Ak ráno nestíhate, vezmite aspoň rýchlu desiatu v podobe veľkonočnej müsli tyčinky Mixitky, je plná brusníc, pistácií, mandlí, Ruby čokolády z ružového kakaového bôbu a čokoládových chrumiek.

Zdroj: Mixit

Mixit nezostáva svojmu názvu nič dlžný, do balenia si môžete veľkonočné tyčinky nakombinovať aj s inými príchuťami. Mixovať môžete aj veľkonočné vajíčka a vytvoriť tak vlastnú veľkonočnú nádielku! Fantázie sa medze nekladú.

A najlepšie prichádza nakoniec. Ste maximalista a chcete to najväčšie a najlepšie? Jednoznačne odporúčame výber veľkonočných hitov v jednej sade s krásnou miskou. Okrem Veľkonočného mixu a balenia vajíčok v nej nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky.

Zdroj: Mixit
Zdroj: PR článok
Odporúčame