Futbalový superbanger čaká na remix: Bude to realitou? (VIDEO)

Vegedream (Zdroj: TW/Vegedream, archive)

#Poznáte song „Ramenez la coupe à la maison“? Teda, istotne poznáte, len možno podľa názvu vám úplne nie je jasné, o čo ide. Spevák a raper Vegedream sa po MS vo futbale v roku 2018 preslávil dokonalým spôsobom. Chystá teraz remix? 

Ramenez la coupe à la maison

Vždy sme chceli dať francúzsky podtitulok. Ale nie, rovno vám sem pripojíme túto skladbu, ktorú poznajú takmer všetci futbaloví fanúšikovia a taktiež aj ľudia, ktorí futbal nemôžu ani vidieť.

Keď Francúzsko v roku 2018 vyhralo majstrovstvá sveta vo futbale v Rusku, tento song, ktorého autorom je Vegedream, doslova zľudovel. Potvrdzuje to aj fakt, že na YouTube má k dnešnému dňu takmer pol miliardy views. Väčšina textu sú mená futbalistov, počujete tam slová typu „Mbappé“, „Matuidi“, „Kanté“, „Kimpembe“ či „Paul Pogba“. Áno, všetko sú to futbalisti, o čom možno veľa ľudí ani nevie.

Teraz tento track ožíva. V nedeľu o 16:00 je na programe finále futbalových majstrovstiev sveta v Katare, kde sa Francúzsko stretne s Argentínou. Francúzi môžu obhájiť svetový titul, pričom, ak sa im to podarí, sa priam núka, aby Vegedream urobil remix alebo skôr pokračovanie pôvodnej skladby. Zopakovať taký megahit ako v prvom prípade bude nesmierne náročná úloha, ale prečo by sa mu to nemohlo podariť? Každopádne, Leo Messi a argentínsky ľud má iné plány. Situáciu budeme podrobne sledovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame