Vďaka nášmu talentu a drine sme to dostali ďaleko, ale bez vás…

Separ je spokojný a má na to dôvod. Separ je motivovaný a má na to dôvod. Tento člen skupiny DMS je pripravený spolu s Damem a Smartom ovládnuť rapový rok 2021. Ako ukázalo nedávne odozvdávanie cien, ten minulý sa im totiž reálne ovládnuť podarilo. Tak prečo to nezopakovať? V procese je tvorby je nový album DMS – HUHU a niečo nám napovedá, že to bude poriadny bordel. Teda (nielen my), dúfame, že to tak bude. 

Separ, podobne ako v uplynulých dňoch, poďakoval prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram fanúšikom za veľkú podporu, ktorí prejavili jemu, Damemu, Smartovi aj celému DMS v odovzdávaní rapových ocenení za uplynulý kalendárny rok. Dodáva, že väčšina interpretov si užije nejaký chvíľkový prime time, a teda čas na vrchole, čas medzi najlepšími, ak má to šťastie a na chvíľu vystrčí hlavu z priemeru.

Separ taktiež uviedol, že priemer nezahadzuje a nechce, aby to tak vyznelo, pričom si myslí, že v rapovom svete sú na tom všetci nejak podobne a robia si v kľude svoju vec, pre určitú skupinu fanúšikov, no niektorým sa nič zásadné za celú kariéru v ich odvetví neudeje. Ako píše tento člen skupiny DMS, jemu sa to zažiť podarilo a udržal si pozíciu, v ktorej sa mu zdá, že všetko je iba určitý sen, z ktorého sa ráno zobudí a povie si, že je škoda či smola, že to nie je naozaj. Je pekné vidieť, že Separ skutočne žije svoj sen, pretože tam, kam sa dostal spolu so svojimi kolegmi, sa dostal tvrdou a dlhoročnou prácou. Konzistentne.

„Ďakujem, že nemáme fan klub, ale sektu, ultras, gang, ktorý na koncertoch aj mimo nich dokazuje svoju lojalitu a vernosť. Vďaka nášmu talentu a drine sme to dostali ďaleko, ale bez vás by sme tie veci mohli rapova doma do steny,“ hovorí autor minuloročného albumu OG a tieto slová si naozaj treba zobrať k srdcu, pretože úspech umelca určuje práve jeho základňa priaznivcov, čo si nie vždy dotyční uvedomujú.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majself prináša spontánny a nový sound. Toto je „CÍTIM" (VIDEO)

Na záver Separ dodal, že nikto mu nezoberie, že minulý rok bol najpočúvanejší slovenský interpret na platforme Spotify, plus to, že o variabilite flowu a technike sa už fakt nejde s nikým ani len rozprávať. Cítiť z neho sebavedomie, ale aj pokoru a to je v tomto (nielen v tomto) fachu nesmierne potrebné. Vie, kde je, vie, ako sa tam dostal a vyzerá, že vie, čo musí urobiť, aby sa tam udržal.

Ono, kadekto môže tvrdiť, že Separ je namyslený alebo stráca kontakt s realitou, ale kto ho pravidelne sleduje, vie, že to tak nie je. On si veľmi dobre uvedomuje, čím všetkým si musel, aby sa dostal tam, kde je, pričom to, že z neho srší sebavedomie a istota je v brandži, v ktorej sa nachádza, prakticky nevyhnutné. Trh je totiž vyrovnaný a nabitý, pričom ak by sa niekto ukazoval v porazeneckej nálade, tak by pravdepodobne nemal šancu na dlhodobú úspech. Dá sa to opísať aj ako zákon džungle.

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

Odporúčame