Bratislavská ZOO prišla s jedinečnou ponukou: Zaži valentínske rande so žirafou či nosorožcom

Zaži valentínske rande so žirafou či nosorožcom

Zaži valentínske rande so žirafou či nosorožcom. (Zdroj: Unsplash.com / howling red)

#Valentín už klope na dvere a ty ešte stále nevieš ako ho stráviš so svojou polovičkou? Bratislavská ZOO ponúka skutočne zaujímavý spôsob. Uži si svoje rande spolu so žirafou alebo nosorožcom.

Ak sa chceš stať na jeden deň chovateľom a vidieť žirafu, nosorožca či iné zvieratá z blízka, tak toto je niečo pre teba. „Celý zážitok bude sprevádzaný skúseným animátorom, ktorý vás prevedie časťou záhrady a zaručí odborný výklad. Stretnete sa s chovateľom, ktorý vám sprostredkuje komentované kŕmenie,“ informuje o tom bratislavská ZOO na svojom webe.

Okrem nezabudnuteľných chvíľ dostaneš aj drobné darčeky, certifikát či dokonca fotografie z tohto dňa. Jedinou podmienkou je pri tom mať viac ako 18 rokov a dobrý zdravotný stav.

Ponuka okamžite zaujala viacerých ľudí, avšak po otvorení ostali sklamaní. „S veľkou radosťou som to otvorila, že ideme s rodinou. No odpadla som z tých cien, to myslíte vážne tie ceny???“ poznamenala jedna z komentujúcich na sociálnej sieti. Vzápätí sa pridala ďalšia, „za tú cenu by som očakával asi romantickú večeru s Lamou a nie asistované kŕmenie.“ Cena tohto dňa sa totiž pohybuje od 100 eur po jednu osobu až po 200 eur pre dve osoby.

Kompetentní z bratislavskej ZOO však poukazujú na to, že „v cene je zahrnutý čas dvoch pracovníkov, ktorí sú počas zážitku plne k dispozícii, dva vstupy do zoologickej záhrady, darčekové predmety a jedinečný zážitok. Zisk z predaných produktov ide na rozvoj Zoologickej záhrady Bratislava. Veríme, že si náš produkt nájde svojich priaznivcov.“

Zdroj: hashtag.sk, Facebook/ZOO Bratislava
Odporúčame