V zahraničí oslávili Deň vďakyvzdania: Poď zistiť, ktorý herec miluje tento sviatok

Agent 007 nedávno získal nové občianstvo (Zdroj: Pexels.com/ Quang Viet Nguyen)

#Herca Daniela Craiga rozhodne poznáš aj ty. Keď nie podľa jeho občianskeho mena, tak Agent 007 ti už musí byť známy. 54-ročný herec, ktorý nedávno získal nové občianstvo priznal, že i on má rád sviatok, ktorý Američania tak milujú.

Herec, ktorý je originálne pôvodom Brit sa v roku 2019 úspešne pokúsil o americké občianstvo. Už tri roky je tak Agent 007 Američan. Inšpiráciou mu bola jeho manželka herečka Rachel Weiszová, ktorá tak spravila už v roku 2011. Herec sa nedávno ukázal aj vo večernej šou s názvom ,,The Late Show With Stephen Colbert “, kde sa ho pýtali, či vôbec rozumie sviatku Thanksgiving, teda Dňu vďakyvzdania. Informuje o tom portál Dailymail.co.uk. 

Ten s úsmevom moderátorovi vysvetlil, že tento sviatok je vlastne jeho obľúbený a na národnosti vôbec nezáleží. Celý sviatok je o poďakovaní, a to si herec veľmi váži. Daniel, samozrejme, neprišiel do šou len kvôli tomu, aby povedal, že má rád Deň vďakyvzdania. Prišiel predstaviť film, v ktorom si zahral hlavnú rolu. ,,Glass Onion: A Knives Out Mystery“. Vo filme si zahrá detektíva Benoita Blanca.

Daniel Craig je šikovný herec. To si môžeš potvrdiť aj novým filmom, ktorý už beží v kinách od 23. novembra. Nepochybne je aj skvelý tanečník. Nedávno sa objavil v reklame, kde predviedol svoje tancujúce boky. Režisérom úspešnej reklamy bol Taika Waititi. Ak nie samotný produkt, tak Daniela preslávila určite. Na sociálnej sieti TikTok dokonca vznikajú videá, v ktorých ľudia skúšajú tance známeho herca.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame