Už si počul TOPKAST? Motivačný podcast od Osťa a Majka Spirita má von už 3 časti

Podcasty sú stále populárnejším konceptom, pričom predovšetkým v roku 2020 sme svedkami toho, že sa s nimi prakticky roztrhlo vrece. To znamená jediné, aby ste zaujali, musíte byť originálni. Dôvod je prostý, možností na počúvanie je už totiž tak veľa, že ak by ste k tomu nepristúpili iným spôsobom, ľudia si na vás nekliknú. S kožou na trh sa rozhodli ísť aj Osťo a Majk Spirit. Ako to zatiaľ dopadlo?

Najznámejší československý hypeman a obľúbený moderátor Osťo, ktorý, aj keď nie je rapper (i keď na najnovšom Kaliho albume aj rapuje) je v podstate neoddeliteľnou súčasťou našej scény, sa spojil s populárnym interpretom Majkom Spiritom a dali dokopy podcast, ktorý sa volá jednoducho a úderne TOPKAST. Majk Spirit je známy tým, že rád hovorí aj o témach, ktoré sú možno pre niekoho kontroverzné, respektíve rieši problematiky, do ktorých sa jeho kolegovia z brandže z rôznych príčin nechcú púšťať. Keď to skombinujeme s Osťom, ktorý je v momentoch vyslovene majstrom slova, môže to byť naozaj kvalitné počúvanie.

A objektívne povedané, fakt to tak je. V čase, keď vznikajú tieto riadky, sú zatiaľ von tri diely nového TOPCASTU. Konkrétne sa jedná o epizódy, v ktorých sa spomínaní dvaja chalani rozprávajú o Kľúčoch k duševnej rovnováhe, Kľúčoch k úspechu a najnovšie Kľúčoch ku kreativite. Podcasty majú okolo hodiny, pričom Osťo aj Majk Spirit hovoria od srdca, neberú si servítku pred ústa a je na nich cítiť, že pred tým, ako začnú nahrávať si o konkrétnych problematikách aj čo-to naštudujú, čo celej debate pridáva na celkovej kredibilite.

My sme tomu dali šancu, pretože kombinácia Osťa s Majkom Spiritom sľubovala zaujímavé počúvanie. A urobili sme dobre. Nemusíte byť vyslovene fanúšikmi Speezyho hudby či Osťovým talk shows, ale je na mieste napísať, že obaja hovoria k veci, nepríde vám to, že zbytočne mudrujú, aby boli zaujímaví, pričom keď podcast končí, neraz sa vám stane, že si ani neuvedomíte, že prešla hodina. Jednoducho, obaja to uchopili veľmi dobre a bude zaujímavé sledovať, kam to môžu spoločnými silami dotiahnuť. Čo je u nich podstatné, nejde im primárne o pozretia a nie sú takpovediac money-motivated, a teda, ich prvotným cieľom nie sú financie, čo celú ich prácu posúva ešte o úroveň vyššie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uvidíš ho všade, aj keď to nechceš. Ronald Weedman je stále high (VIDEO)

Obaja sú v tom, čo robia úspešní a darí sa im to dlhodobo. Ak aj vy váhate alebo rozmýšľate či sa do niečoho pustiť, či si ísť za svojimi snami a zabojovať o ne, tak vám títo dvaja môžu pomôcť po rôznych stránkach. Dozviete sa o tom, ako byť duševne vyrovnaný, ako byť kreatívny a aké sú vlastne kľúče k úspechu. Napríklad, môže pomôcť, keď si vizualizujete, dajme tomu pred spaním, to, čo chcete dosiahnuť, tam, kam sa chcete dostať. Tento článok nemá byť promom, jednoducho sa snažíme o to, aby sa aj naši čitatelia dostali ku kvalitným informáciám, ktoré ich môžu v konečnom dôsledku posunúť vpred a obohatiť.

Veď o čom by to bolo, keby sme sa nechceli posúvať vpred. My sme momentálne zvedaví, aké ďalšie témy si Osťo a Majk Spirit pripravia. Ak budú pokračovať v nastolenom trende, tak je na mieste si myslieť, že ich fanúšikovská základňa, čo sa počúvania podcastov týka, bude narastať. Ľudia vedia oceniť kvalitu.

Foto: Osťo, Majk Spirit, podcast TOPCAST, foto YouTube

Odporúčame