UPLYNULÝ VÍKEND: Kali vydal novinku a spustil predpredaj albumu či rozpad formácie TeamDragon

Ako ste si mohli všimnúť, po každom víkend sa Vám v jednom článku snažíme zhrnúť podstatné novinky z uplynulého víkendu. Výnimkou nebol ani ten posledný, v ktorom sme sa dočkali viacerých zaujímavých skladieb či udalostí. Blíži sa koniec roka a my vieme, že práve posledné mesiace bývajú vždy čo sa týka singlov a albumov najaktívnejšie. Nebudeme naťahovať, prejdime ku spomínaným novinkám.

Kaliho koniec kariéry je už dostatočne rozobratá téma, ktorá ale začína naberať reálne kontúry. Mimoriadne aktívny rok Kali zakončí albumom s príznačným názvom Dovi, Dopo. S najnovšou skladbou Uvoľni sa, na ktorej mu hosťuje Čis T, spustil Kali predpredaj svojho CD, ktoré si môžeš zakúpiť tradične na stránke dezertmusic.sk.

https://www.youtube.com/watch?v=IswvfHTrRRk

Pre fanúšikov, ktorí sa aspoň zbežne orientujú v „novej škole“ nášho rapu, bude TeamDragon určite známy pojem. Chalani tvorili špecifický štýl hudby, ktorý si našiel svojich poslucháčov. Tí od chalanov čakali aj celistvejšie projekty, ktorých sa bohužiaľ už nedočkáme. Nie že by jednotliví členovia prestali tvoriť, ale TeamDragon ako celok už fungovať nebude. Všetko vysvetlil tiež člen crew Tisci, ktorý s vydanou novinkou Key Key pridal na Instagram aj vysvetlenie, prečo je tomu tak. Na Amidove vyjadrenie si ešte budeme musieť počkať.

https://www.instagram.com/p/Bpws2zfFPIt/

Albumy budú vydávať aj Delik a Fobia Kid, ktorí postupne na YouTube vyhadzujú skladby zo svojich počinov. Tento víkend to konkrétne boli single DÍKYDÍKYDÍKY a Exit.

Iste ste si všimli, že na kanáli DONFANTASTICKYPESS začali postupne pribúdať pôvodné Rytmusove videoklipy, ktoré boli doteraz rozmiestnené a rozhádzané na iných neoficiálnych kanáloch. Tento víkend sme sa dočkali pôvodného dvojklipu Potrebujem Tvoju Nenávisť a Temeraf. Príjemná nostalgia, však?

 

Odporúčame