Výsledky UniCup League: Ako dopadol už tretí týždeň univerzitných zápasov?

Ako dopadol ďalší týždeň univerzitných zápasov?

Ako dopadol ďalší týždeň univerzitných zápasov? (Zdroj: Unsplash.com/ Florian Olivo)

#Opäť ďalší týždeň a my ti prinášame ďalšie kompletné zhrnutie univerzitných zápasov. Ako sa darilo tímom a komu sa podarilo vyhrať? Povieme ti, bolo to priadne napínavé.

UniCup Prestige League

LoL

ESTUBA si vo svojom druhom zápase tohto ročníku UniCupu ľahko poradila s tímom UNIZA a tak sa znovu dostala na prvé miesto v skupine A.

Hráčom z TRUNI, UK či UMB sa vôbec nedarilo a ani jeden z nich nezaznamenal svoju prvú výhru v tomto ročníku. Všetky tri tímy, tak okupujú posledné miesta vo svojej skupine.

Tímy z UJPŠ a EUBA mali tento týždeň voľno.

CS:GO

Vo svojej dominancii pokračujú hráči z Univerzity Komenského, pričom tentokrát si to odniesli hráči TUKE. Po výhre 2:0 sú tak prvým tímom tabuľky so skóre 6:0.

Za nimi sú hneď UCM TEDI Bears, ktorý tento týždeň porazil 2:0 hráčov ESTUBA.

V neposlednom rade si výhru tento týždeň pripísali aj Esport UPJŠ a EUBA Esports, ktorí tiež vyhrali 2:0.

UniCup Classic League

LoL

V League of Legends proti sebe v skupine A nastúpili dva tímy bez prehry – UCM TEDI Bears Kappa a ESTUBA DriveBy. Úspešnejší boli hráči UCM, ktorí vyhrali 2:1.

Rovnako zápas tímov, ktoré nestratili ani jednu mapu, nás čakal aj v skupine C. Tam bol zápas o trošku jednoznačnejší, keď ESTUBA Bullyverse dokázala poraziť Esport TUKE Hurricane 2:0.

O svoju neporaziteľnosť neprišli ani tímy EUBA Esport Blue, UNIZA Herlods, EUBA Esport C, ESTUBA Domination či ESTUBA Fractal.

CS:GOV CS:GO sme ako prvý videli zápas medzi Esport TUKE Prodigy a ESTUBA pepeHands, kde boli úspešnejší hráči z TUKE, konkrétne 2:0.

UCM TEDI Bears Bravo si poradilo s tímom ESTUBA Hobovci jednoznačne 2:0. Napriek dominantnému začiatku týždňa prišli na rad aj remízy, pričom si ich nadelili medzi sebou tímy Esport TUKE Evolution s UCM TEDI Bears Sierra, či UNIZA MenzaAbusers proti ESTUBA Wolfs.

Cenné body do tabuľky si pripísali aj ESTUBA-MTF, Esport TUKE Horizon, ESPORTS UPJŠ B a ESTUBA Fill of Hits, ktorým sa tento týždeň podarilo poraziť svojich súperov.

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame