Výsledky UniCup League: Ako dopadol ďalší týždeň univerzitných zápasov?

Hráč

Poznáme ďalšie výsledky UniCup League (Zdroj: Unsplash/Fredrick Tendong)

#Prešiel ďalší týždeň UniCup League a my máme pre teba kompletné zhrnutie zápasov. Ako si počínali jednotlivé slovenské univerzity? Bolo to poriadne napínavé!

UniCup Prestige League

League of Legends

Do hry sa nám v druhom týždni dostali obe mladé pušky elity – TRUNIty Force a UMB E-sport. Bohužiaľ, ani jeden z nich svoj zápas nezvládol a oba tímy tak vstúpili do ligy prehrou. Naopak tešili sa hráči EUBA Esport, ktorí po výhre nad UKF E-sports zaujali prvé miesto v tabuľke skupiny B. Tímy Esport STUBA a Comenius esport mali tento týždeň voľno.

CS:GO

Na víťaznej vlne z minulého týždňa pokračovali tímy z UK, UCM a TUKE, ktorým sa podarilo pripísať si už druhú výhru v tomto ročníku UniCupu. Svoju premiérovú výhru si pripísali aj hráči Esport UJPŠ. Na dne tabuľky sa nám bohužiaľ ocitla Esport STUBA, ktorej hráči si na svoju prvú výhru ešte budú musieť počkať.

UniCup Classic League

League of Legends

Zaujímavé zápasy nás čakali aj v Classic League. V nej sa najlepšie darilo tímom z STU, keď sa všetkým hráčom z tejto univerzity podarilo vyhrať. Na druhej strane tímom z UCM sa tento týždeň vôbec nedarilo, keď si výhru pripísal iba jeden z nich. Z víťazstiev sa však mohli tešiť aj TUKE,EUBA, UNIZA, UNIBA či UKF.

CS:GO 

V Classic League v CS:GO zatiaľ dominujú UCM TEDI Bears Echo a Comenius esport B, ktorí majú po 2 zápasoch čisté skóre 4:0. Na víťaznej vlne sa v druhom týždni niesli tímy z TUKE, keď sa podarilo vyhrať všetkým tímom z tejto univerzity, až na Esport TUKE Talent. Svoje prvé víťazstvo si odniesol aj tím UNIZA MenzaAbusers po výhre nad Esport UPJŠ C.

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame