Výsledky UniCup League: Ako dopadol už štvrtý týždeň univerzitných zápasov?

Poznáme výsledky štvrtého hracieho týždňa.

Poznáme výsledky štvrtého hracieho týždňa. (Zdroj: Tlačová správa)

#Ďalší týždeň a ty sa môžeš tešiť na opäť ďalšie výsledky tých najlepších tímov v univerzitných zápasoch. Ako sa darilo tímom a komu sa podarilo vyhrať? Povieme ti, bolo to priadne napínavé.

UniCup Prestige League

LoL

V prvom zápase skupiny A  proti sebe nastúpili zatiaľ dominantní hráči ESTUBA proti hráčom z TRUNI. Podľa očakávania ESTUBA jednoznačne zdolala svojho súpera výsledkom 2:0. V druhom zápase sme videli súboj tímov UPJŠ a TUKE. Po trojzápasovej dráme vzišli úspešnejšie z tohto súboja hráči z UPJŠ. 

Skupina B nám začala očakávaným zápasom medzi UCM a UK. Z trojzápasovej bitky vzišli víťazne hráči Univerzity Komenského. Vo víťaznom ťažení pokračujú aj hráči z EUBA. Tím z UMB zdolali jasne 2:0 a v poslednom týždni zabojujú proti UK o konečné prvé miesto v skupine. V skupine B je máme tak o postupe rozhodnuté. EUBA a UK budúci týždeň zabojujú o prvé miesto a UCM budú z istotou tretí.

CS:GO

Hrací týždeň nám v CS:GO otvoril zápas medzi univerzitami UNIZA a TUKE. Zápas bol veľmi vyrovnaný a nakoniec si oba tímy zo zápasu odniesli po jednej mape. Tento týždeň nezaváhali ani študenti z UCM. Z UPJŠ si jednoznačne porazili 2:0 na mapy.

UKF sa aj napriek minulotýždňovej prehre podarilo v tomto týždni zdolať tím ESTUBA 2:0. ESTUBA bohužiaľ zostáva aj po tomto týždni na spodku tabuľky, zatiaľ bez výhry. O prvú prehru minuloročných víťazov z UK sa postarali hráči tímu EUBA. Aj napriek tomu, že UK boli v zápase favoritom, EUBA sa súpera nezľakla a porazila ho 2:0.

UniCup Classic League

LoL

O prvé prekvapenie v Classic League sa nám tento týždeň postarali hráči UCM TEDI Bears Jota, ktorým sa podarilo poraziť zatiaľ neporazených UNIZA Herolds. 

Vo svojej neporaziteľnosti však naďalej pokračujú tímy EUBA Esport Blue, ESTUBA Bullyverse a ESTUBA Fractal, ktoré ešte neprehrali ani jednu mapu.

Darilo sa aj tímom z UKF. Oba tímy z univerzity v Nitre si pripísali na svoje konto tento týždeň výhru.

CS:GO

Tento týždeň sa v CS:GO niesol v znamení “2:0” výsledkov, nakoľko sme nevideli ani jednu remízu. Všetkým celkom z trnavskej UCM sa podarilo tento týždeň vyhrať a pripísať si dôležité body do tabuľky.

ESTUBA Wolfs a taktiež Comenius esport B tiež získali cenné body, vďaka ktorým sa približujú k postupu do play-off z 1. miest vo svojich skupinách. Pred nami sú ešte dva týždne a máme sa na čo tešiť, keďže v niektorých skupinách je boj o prvé miesto veľmi vyrovnaný.

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame