Ďalší týždeň UniCup Prestige League je za nami: Ako sa zmenilo skóre od posledných zápasov?

UniCup Prestige League

Máme za sebou ďalšie kolo UniCup Prestige League (Zdroj: Lancraft)

#Máme za sebou ďalší týždeň prestížnej e-športovej súťaže UniCup Prestige League. My máme pre teba výsledky zápasov v League of Legends a CS:GO.

League of Legends

Skupina A

Skupina A začala hneď veľmi dôležitým zápasom medzi univerzitami UNIZA a TRUNI. Úspešnejšie vzišli z tohto súboja študenti UNIZA, ktorí porazili TRUNI porazilo hladko 2:0 a zaistili si postup do ďalšej fázy turnaja. Nováčikovia z TRUNI bohužiaľ končia svoje premiérové pôsobenie v UniCupe prehrou.

V druhom zápase skupiny A nás čakal ďalší zápas medzi UPJŠ a ESTUBA. Študenti z UPJŠ potrebovali vyhrať tento zápas, aby si zaistili postup zo skupinovej časti UniCupu. To sa im bohužiaľ nepodarilo a ESTUBA, ktorej hráči neprehrali ani jedinú mapu, si zaistila prvé miesto v tabuľke skupiny A.

Na druhom mieste v skupine A sa umiestnil tím Esport TUKE a tretím a zároveň posledným tímom, ktorý postupuje, je tím UNIZA esports. Na nepostupovej štvrtej priečke sa umiestnil tím UPJŠ a na poslednom mieste skončili tím TRUNI.

Skupina B

V prvom zápase skupiny B proti sebe nastúpili tímy zo spodku tabuľky a to UKF a UMB. Študenti z UKF si poradili so svojím súperom 2:0 a pripísali na svoje konto prvú výhru a obsadili tak konečné 4. miesto v skupine A. Nováčikovia z UMB bohužiaľ skončili vo svojom premiérovom ročníku UniCupu bez zisku bodov.

V druhom zápase proti sebe nastúpili tímy z opačnej strany tabuľky skupiny B – UK a EUBA. Víťaza sme spoznali až po 3 mapách a boli nimi nakoniec hráči z Univerzity Komenského, ktorí si výhrou zaistili prvé miesto v skupine B. Na treťom a teda poslednom postupovom mieste sa umiestnili hráči z UCM TEDI Bears.

CS:GO

Aj napriek minulotýždňovému zaváhaniu zo strany Comenius esport sme tentokrát od nich opäť videli dominantný zápas, ktorý si proti Esport STUBA získali na svoju stranu 2:0.

Hráčom UCM TEDI Bears sa podarilo zvíťaziť nad tímom UKF E-Sports so ziskom oboch máp, vďaka čomu si stále udržujú tesný náskok v tabuľke nad tímami Comenius esport a EUBA Esport.

Už spomínaný tím EUBA Esport sa postavil proti oponentom zo Žilinskej univerzity, no každý si odniesol zo zápasu jednu mapu a nastala medzi menovanými remíza. Posledné body z tohto týždňa si odnášajú kontumačnou výhrou Esport TUKE.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame