Máme za sebou piate kolo ešportovej ligy UniCup: Aké je aktuálne poradie súťažiacich?

hráč ešportovej ligy za počítačom

Máme za sebou piaty týždeň UniCupu (Zdroj: Tlačová správa/Lancraft)

#Máme za sebou už v poradí piaty týždeň ešportovej ligy UniCup a my sme si pre teba pripravili sumarizáciu aktuálnych výsledkov.

UniCup Prestige League

Esport UPJŠ otvorili svoje bodovacie konto v League of Legends proti tímu UNIZA esports. V druhom zápase piateho týždňa proti sebe nastúpili tímy EUBA Esport a Esport TUKE. Víťazne z tohto duelu vyšli prekvapivo študenti EUBA, ktorí sa vďaka výhre posunuli na 4. miesto v tabuľke.

Pri CS:GO už študenti z UPJŠ tak úspešní neboli. Podľa očakávaní si nepodarili s vedúcim tímom tabuľky UCM TEDI Bears Indigo. V derby bratislavských univerzít STU a EUBA si víťazstvo odniesli v pomere 2:0 EUBA Esport.

UniCup Classic League

Piaty týždeň UniCup Classic League priniesol vyvrcholenie dvoch skupín v League of Legends a zároveň sme spoznali prvých účastníkov play-off tejto sezóny.

UCM TEDI Bears Kappa si poľahky poradili s Esport TUKE Crows a ukončili tak skupinovú fázu na prvom mieste bez straty mapy. TUKE si však na play-off postačili aj s druhým miestom.

V skupine D mali ambície na postup až tri tímy. Víťazstvami v poslednom kole skupiny si napokon prvé dve priečky odniesli UNIZA Aram a ďalší košický tím Esport TUKE Wildcard.

Skupinová fáza CS:GO skončila takmer pre všetky tímy, kedy sme spoznali 6 postupujúcich naprieč troma skupinami. Dohrávku posledného kola skupiny D, ktorá určí poslednú postupujúcu dvojicu, si pozrieme až v nasledujúcom týždni.

Neporaziteľnosť v skupinách si udržal tím FEIZ CLAN, ktorý nestratil ani jediný bod. Z opačnej strany však už teraz vieme povedať, že v klasike pri CS:GO nebudú mať svojho play-off zástupcu študenti UCM.

UniCup Classic League výsledky
UniCup Classic League (Zdroj: Tlačová správa/Lancraft)

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame