Poznáme výsledky štvrtého kola UniCupu: Do konca sezóny to budú ešte poriadne nervy

Poznáme výsledky štvrtého kola UniCupu

Poznáme výsledky štvrtého kola UniCupu (Zdroj: UniCup)

#Ak aj teba zaujímajú najnovšie výsledky UniCupu, prinášame ti prehľad štvrtého kola. Ktorému tímu fandíš ty?

UniCup Prestige League

Týždeň v univerzitnom League of Legends sa niesol v znamení prehier väčšiny favoritov. V prvom zápase štvrtého týždňa medzi tímami EUBA Esport a UKF E-Sports boli prekvapivo úspešnejší študenti z EUBA. Pripísali si tak prvé víťazstvo v tomto ročníku a zároveň zabezpečili aj prvú prehru UKF.

Výsledky štvrtého kola UniCupu
Zdroj: UniCup

Prehru UKF mohli využiť hráči TUKE, ktorý by sa po prípadnom víťazstve nad UCM TEDI Bears Sigma osamostatnili na prvom mieste v tabuľke. To sa im však nepodarilo. Derby tímov UNIZA nakoniec ovládli hráči Herolds v pomere 2:0.

V CS:GO Prestige League sme sa všetky zápasy v tomto týždni niesli v znamení výsledkov 2:0. Esport UPJŠ zdolali tím UCM TEDI Bears Bravo a pripísali si tak druhú výhru v rade. Druhý tím z Trnavy, UCM TEDI Bears Indigo, si dokázal naopak poradiť s tímom Esport STUBA 2:0 a turnajom tak pokračuje zatiaľ bez prehry.

Výsledky štvrtého kola UniCupu
Zdroj: UniCup

UniCup Classic League

Štvrtý týždeň UniCup Classic League začal súbojom medzi UCM TEDI Bears Eta a PanEuropean, ktorý išiel podľa očakávaní v prospech študentov z PEVŠ. Tí si pripísali už tretiu výhru v tomto ročníku. Prvú priečku v skupine D však okupujú perfektne hrajúci hráči tímu Uniza ARAM, ktorí vyhrali zatiaľ všetky štyri zápasy bez straty jedinej mapy.

Darilo sa opäť aj hráčom Esport TUKE Crows, UCM TEDI Bears Kappa a ESTUBA 4fun. Všetky tri tímy vyhrali aj v tomto týždni v pomere 2:0 na mapy a tak pokračujú ligou bez straty mapy.

Výsledky štvrtého kola UniCupu
Zdroj: UniCup

CS:GO časť Classic League sa v tomto týždni začala očakávaným súbojov medzi tímami FEIZ Clan a FIRESTUBA. Zápas sa však skončil veľmi rýchlo, jednoznačným víťazstvom študentov fakulty FEI na STU. Tí ako jeden z mála tímov stále zostávajú neporazení.

Naopak prvé víťazstvo si v tomto týždni pripísali dva tímy z TUKE. Hráčom tímu FreeKebab sa podarilo poraziť tím zo Žilinskej univerzity a eTUKE Prodigy porazili tím UKF E-Sports Vae victis.

Výsledky štvrtého kola UniCupu
Zdroj: UniCup
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame