UniCup sa dostáva do fázy play-off: Takto bude vyzerať pavúk o postup do finále

UniCup sa dostáva do fázy play-off

UniCup sa dostáva do fázy play-off (Zdroj: Lancraft

#Týždne bojov v skupinovej časti univerzitnej lige UniCup sú za nami a presúvame sa do druhej fázy, play-off. V ňom sa v oboch ligách, Prestige a Classic, pozrieme na dva rozličné formáty, v ktorých sa predstavia najlepšie tímy skupín.


Máme za sebou piate kolo ešportovej ligy UniCup: Aké je aktuálne poradie súťažiacich?


UniCup Prestige

Vyrovnané výsledky UniCup Prestige priniesli najlepšiu štvorku oboch hier, ktorá získala  miestenku do play-off bojov. Tímy sa proti sebe postavia v Double Elimination BO3 pavúku.

V League of Legends prvé miesto obsadil nitriansky UKF E-sports, ktorý z druhého a tretieho miesta doplnia UNIZA Herolds a UCM TEDI Bears Sigma. Najvyrovnanejší bodový súboj o posledné postupové miesto si odniesol EUBA Esport, ktorému pomohol vzájomný zápas.

Prestige LOL
Zdroj: Lancraft

Pri CS:GO obsadil čelo tabuľky UCM TEDI Bears Indigo so stratou iba jednej mapy. Tu sa TUKE darilo o niečo lepšie, keď berú druhý postupový slot pred Esport UPJŠ. Štvoricu opäť aj v druhej hre uzatvára EUBA Esport.

Prestige CS:GO
Zdroj: Lancraft

UniCup Classic

V klasike sa play-off bracket mení na Single Elimination, v ktorom si tímy nemôžu dovoliť žiadne zaváhanie. Pri zachovanom BO3 formáte sa vo vzájomných súbojov vyzve 8 tímov.

Hru League of Legends ovládli tímy TUKE, z ktorých sa predstaví v play-off hneď trojica. Nebudú však chýbať ani reprezentanti STU, UCM a UNIZA.

Classic LOL
Zdroj: Lancraft

Najväčšie zastúpenie v CS:GO osmičke má naopak Slovenská technická univerzita v Bratislave. Tú doplnia už stálice UniCup, ktoré v tesných postupových súbojoch pripravili nielen nováčikov z PEVŠ o play-off

Classic CS:GO
Zdroj: Lancraft

Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: UniCup
Odporúčame