Reprezentuj svoju univerzitu v zahraničí: Zapoj sa do boja o15-tisíc v československých kvalifikáciách

súťaž unicup

Zaregistruj sa do súťaže ešte dnes (Zdroj: Pexels/Yan Krukov)

#UniCup nadviazal spoluprácu s FACEIT Collegiate, organizátorom svetových univerzitných súťaži. Prvým spoločným projektom bude zastrešovanie československých univerzitných kvalifikácií na FACEIT Collegiate CS:GO Championship, kde sa v danej kategórii pre Európu a Južnú Ameriku súťaží o $15.000. Najlepší domáci tím tak bude mať šancu zabojovať o tento prize pool proti najlepším tímom z týchto dvoch kontinentov.

UniCup ako najväčšia domáca univerzitná súťaž neustále napreduje a snaží sa študentom dávať možnosť reprezentovať dobré meno svojej univerzity v zápasoch medzi najlepšími domácimi tímami. Tentokrát však tímy dostanú možnosť spraviť dobré meno aj vo svete, proti najlepším univerzitným tímom naprieč Európou a Južnou Amerikou.

unicup
(Zdroj: Tlačová správa)

Registrácia je zadarmo

Na základe celkového počtu tímov sa bude súťažiť bude o prize pool $15.000 (cca 13.000 € / 318.000 Kč) alebo $11.500 (cca 10.000 € / 244.000 Kč). Podľa predbežných informácii z FACEIT Collegiate sa však blížime k 64 tímom, takže veríme, že aj domáce tímy ukážu svoju silu.

Pre české a slovenské univerzitné tímy sú pripravené dva spoločné kvalifikačné turnaje, v ktorých z každého dva najlepšie tímy postupujú do finálového boja. V ňom sa tak stretnú 4 tímy, ktoré zabojujú o miestenku do play-off FACEIT Collegiate CS:GO Championship.

Podmienkou pre tím je, že všetci jeho hráči musia študovať na tej istej univerzite, ktorú budú spoločné reprezentovať. Registrácia na kvalifikácie je vďaka partnerstvu UniCupu s FACEIT Collegiate úplne zadarmo.

(Zdroj: Tlačová správa)

Prvá kvalifikácia už o pár dní

Prvá kvalifikácia sa uskutoční v stredu 23.2.2022 a druhá v nedeľu 27.2.2022. Následné finále, sprevádzané streamovanými zápasmi, sa odohrá v nedeľu 6.3.2022. Kvalifikácie sa hrajú formátom SE BO1 (finále a súboj o 3. miesto sa neodohrávajú). Vo finálnej TOP 4 sa hrá systémom SE BO3, pričom dvojice sú losované náhodne.

Okrem registrácii do turnaja je potrebné vyplniť aj dodatočný registračný formulár spojený s univerzitou hráčov (vyplnenie stačí jedenkrát a je platné pre obe kvalifikácie, pokiaľ nie je zmena v súpiske tímu). Víťazný tím sa tak následne v play-off FACEIT Collegiate CS:GO Championship môže tešiť na najlepších tých najostrieľanejších vyzývateľov spomedzi ďalších európskych a juhoamerických univerzitných tímov.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame