Preháňať to s alkoholom sa neoplatí: Dievčina urobila chybu, ktorá sa jej stala osudnou

Chybu, ktorá ťa môže stáť život, môžeš urobiť úplnou banalitou, ktorú mnohí z nás po prežúrovanej noci robia (Zdroj: Instagram/wineloverwomen)

#Obdobie maturít a štátnic je priam ideálnym dôvodom pre oslavy, ktoré často sprevádzajú nejaké tie poháriky. Alkohol je síce pre ľudí, no je potrebné vedieť, koľko tvoj organizmus zvládne. Na pozore by sa mali mať aj tí skúsenejší, ktorí už majú čo-to odpité. Chybu, ktorá ťa môže stáť život, môžeš urobiť úplnou banalitou, ktorú mnohí z nás po prežúrovanej noci robia.

Nepríjemná opica

Rána po prežúrovaných nociach sú nepríjemné, no je to, žiaľ, povinná jazda. Ak dôverne poznáš stav, kedy ti je zle, máš žalúdok ako na vode a celkovo sa cítiš ako zbitý pes, určite skúšaš rôzne lifehacky, ktoré by ťa tohto stavu zbavili takmer okamžite.

Prírodné alternatívy sú fajn, na pozore by si sa mal mať v bode, kedy sa rozhodneš svoj stav riešiť medikamentmi – každé telo totiž reaguje inak a to, čo funguje pre tvojho kamoša, nemusí fungovať pre teba. Určite nie je dobré kombinovať akékoľvek lieky s alkoholom (a inými omamnými látkami), pretože z nevinnej pomoci sa môže vyvinúť smrteľná kombinácia.

Zdroj informoval o podobnom prípade, kedy obyčajná chyba stála istú influencerku život. Mal by si sa mať na pozore, možno ju robíš aj ty – je to pomerne častý ťah Slovákov, ktorí sa chcú neželanej opice zbaviť čím skôr.

Bežný život influencera

31-ročná žena odišla z Ruska žiť do Číny, kde sa stala so svojimi 60-tisíc followermi slávnou na sociálnej sieti Douyin (čo je obdoba nášho TikToku)  Preslávila sa milostným vzťahom s čínskym umelcom, s ktorým sa v jeho domovine zabývala takmer okamžite.

Na platforme sa s followermi delila so svojim životom, presne tak, ako aj v deň, ktorý jej bol osudný. Popoludní si zašla s priateľmi na pohárik, no večer eskaloval úplne inak než si predstavovala. Po neodhadnutom množstve drinkov cítila nástup opice.

Fatálna chyba

Situáciu sa snažila vyriešiť liekmi proti bolesti a spánkom. To sa jej však stalo osudným. Neskôr ju priateľ objavil v bezvedomí a rýchlo zalarmoval zdravotnícku pomoc. Po prevezení do nemocnice žena strávila 38 dní v kóme, až 5. mája svojmu stavu podľahla.

O túto tragédiu sa so svetom podelil jej priateľ, ktorý deň po udalosti uploadoval na jej profil, kde vystupovala pod pseudonymom Nana, krátke video, v ktorom ju bozkával na čelo na nemocničnom lôžku. K postu dodal dojemný odkaz:  „Nana nás navždy opustila. Včerajší bozk bol jej posledným bozkom, kým bola nažive. Už nikdy nebudem môcť bozkávať Nanu, nikdy viac.”

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame