VIDEO Smutná správa pre fanúšikov UFC: Dlho očakávaný duel medzi Nurmagomedovom a Fergusonom neuvidíme

Khabib Nurmagomedov počas interview

Nurmagomedov sa nezúčastní dlho očakávaneho duelu Zdroj: Facebook.com/Khabib"the eagle" Nurmagomedov

#Aktuálny šampión ľahkej váhy UFC, Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov nedávno potvrdil, že sa dlho očakávaného súboja nezúčastní. Tento zápas má akési prekliatie, ide totiž už o piaty neúspešný pokus tento duel uskutočniť. Samotný turnaj UFC 249, kde sa predstaví Makhmud Muradov je stále na pláne.

Rusko zatvára hranice

Khabib na svojom Instagrame v živom vysielaní potvrdil, že do Abú Dhabí neodletí: „Odleteli sme z USA, lebo nám vedenie UFC vravelo, že na 99% bude turnaj v Abú Dhabí. UFC vraj chce ten turnaj vybaviť niekde v USA, lenže ja som v Rusku a odletieť nemôžem.“

Tony Ferguson hľadá súpera

Vyzývateľ šampióna Tony „El Cucuy“ Ferguson by sa mal teda predstaviť v boji o dočasného šampióna UFC. Súpera mu stále hľadajú. Problém môže nastať v tom, že mu ho UFC nebude schopné nájsť, nakoľko zo špičky ľahkej váhy Tony porazil takmer všetkých konkurentov.

Potenciálny súper Dan Hooker, ktorý oznámil UFC, že je ako náhradník pripravený, je jeden z hlavných adeptov na Fergusonovho súpera. Uvidíme, ako sa situácia v nasledujúcich dňoch dorieši.

Zakliaty zápas

Prvý duel medzi Nurmagomedovom a Fergusonom sa mal uskutočniť už v roku 2015. Od toho času sa ani raz nepodarilo tento duel zrealizovať. Nevydarilo sa to ani tentokrát a je veľmi pravdepodobné, že tento duel nikdy neuvidíme.

Zdroj: https://www.instagram.com/khabib_nurmagomedov/
Odporúčame