Chystáš sa na lov na zoznamke? Tu je 8 typov mužov, na ktorých určite natrafíš!

chlapec na ulici v noci

Na zoznamke sa stretneš s kadekým, no niektorí ľudia tam našli svoje šťastie (Zdroj: Unsplash)

#Zoznamovanie v realite nám príde čoraz náročnejšie, a preto sa častejšie uberáme jednoduchšou cestou v online svete. Kedysi zoznamkám kraľoval Pokec, teraz ho však nahradil Tinder a Badoo. Dá sa tu nájsť ten pravý? Samozrejme, ale predtým tam stretneš aj tieto typy mužov.

Úchyl

Žiaľ, najviac zastúpená skupina. No čuduješ sa im? Kde je ľahšie byť sám sebou, ako v anonymite na internete? Avšak dookola čítať správy, z ktorých sa ti urobí zle, je skutočne na porazenie. Pošleš mi fotku tvojich nožičiek? Chceš ma vidieť v spodnom prádle? NIE! NIE! NIE! Práve oni robia z internetu tak traumatizujúce miesto a ignorácia je cesta.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Online Dating fails (@is_this_really_dating_now),

Chce len sex

Vyzerá byť sympatický a vaše záujmy sa zhodujú. Už po pár správach máš pocit, že si dobre rozumiete a snáď by to mohlo vyjsť. Potom to však príde. Namiesto toho, aby navrhol rande, ťa pozve k sebe a povedzme si narovinu, nie pozerať rozprávky. Načo chodiť okolo horúcej kaše, keď chce iba zábavu na jednu noc?

žmurkajúci chlapec
Namiesto toho, aby navrhol rande, ťa hneď pozve k sebe (Zdroj: Unsplash)

Zadaný

Je to smutné, no nájdu sa aj takí. Dokonca sú mnohí z nich ženatí a ani sa tým extra netaja. Zo vzťahu nechcú odísť, aj keď im očividne niečo chýba. Chcú iba okorenenie bežných dní a rozptýlenie na zahnanie nudy. Nestrácaj s nimi čas, pre nich si len zábavkou a to ti za to nestojí.


Najoriginálnejšia zoznamka na Slovensku? Kreatívnym spôsobom sa hľadá neznáma na bicykli


Alfa samec

Najkrajší na celej zoznamke, aspoň si to o sebe myslí. Nešetrí svojimi fotkami a všetkým dá možnosť pokochať sa jeho prednosťami. Fotky bez trička sú must have, kvôli nim predsa navštevuje fitness centrum. Zamilovala si sa do neho? Jeho to vôbec neprekvapuje. Ale pokiaľ nie si miss, tak si bez šance. Vrana k vrane sadá.

Vyrysovaný fitness chlap
Alfa samec na zoznamke nikdy nechýba (Zdroj: Unsplash)

Dáš tému?

Chce si s tebou písať, ale nevie o čom. Jeho komunikačné schopnosti sú na bode mrazu, čo potvrdzujú maximálne dvojslovné odpovede. Dúfa, že ďalšiu tému vymyslíš ty a budeš ju aj rozvíjať, zatiaľ čo on bude iba prikyvovať. Niekedy môžeš mať pocit, že si píšeš sama so sebou a povedzme si narovinu, aj to tak je. Ak potrebuješ niekomu povedať svoj životný príbeh a nik iný nie je po ruke, prečo nie, inak je to márne.


Pôjdeš z nich do kolien: Toto sú tie najgeniálnejšie polopravdy, ktorými ľudia chceli zapôsobiť na zoznamkách


Zúfalec

To, ako dlho nemá frajerku, už ani neráta. Od jeho prvej lásky – ešte zo základky, prešlo už naozaj veľa času a stále nenašiel tú pravú. Už to chcel vzdať, ale potom stretol teba. Urobí z teba stred svojho vesmíru, lebo si prejavila aspoň mierny záujem. S týmto typom je nebezpečné začínať si. Zo začiatku to vyzerá byť fajn. Milý chlapec, ktorý sa o teba zaujíma a dal by za teba všetko. Po čase to môže byť nebezpečné. Stalkuje teba aj tvojich známych, je nervózny, keď dlhšie neodpisuješ, začína s témami svadba a deti po týždni písania. Ruky preč.

Mladomanželia
Zúfalec začína plánovať vašu svadbu a deti po týždni písania (Zdroj: Unsplash)

Romantik

Konverzáciu by nemohol začať bez toho, aby ti nedal kompliment, alebo neskúsil aspoň jednu z baliacich hlášok. Si pre neho anjelik, ktorý spadol z neba s nebesky modrými očami a úsmevom, na ktorý musí stále myslieť. Na dvíhanie ega je to fajn, no aj keď si podľa jeho slov jeho princezná, je správne dať si pozor na to, či nemá takýchto princezničiek, ktorým píše básničky, celý hárem.

chlapec držiaci ruže
Romantik by konverzáciu nemohol začať bez toho, aby ti nedal kompliment (Zdroj: Unsplash)

Nová kniha o Escobarovi: Narkobarónove tajomstvá odkrývajú priamo tí, ktorí ho dolapili


Tvoj match

Síce to vyzerá po všetkých týchto mužoch veľmi nepravdepodobne, no predsa to možné je! Na zoznamke sa dá nájsť match. Medzi týmito nešťastníkmi sa skrývajú aj milí, normálni, pozorní a vtipní muži, ktorí stoja za tvoju pozornosť. Existuje veľa prípadov, kedy vznikol dlhodobý vzťah práve kvôli zoznamke.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame