Stalker, vracač vecí či zaseknutá vo vzťahu: Pozri si typy ľudí po rozchode, mnohých určite poznáš aj z vlastnej skúsenosti

Zrebný & Frlajs si pre teba pripravili typy ľudí po rozchode

Zrebný & Frlajs si pre teba pripravili typy ľudí po rozchode (Zdroj: YouTube/Zrebný & Frlajs)

#Dnešný deň patrí v prvom rade zamilovaným. Nie je však žiadnym prekvapením, že 14. február si mnoho ľudí vyberá aj ako deň, kedy svojej polovičke oznámia, že ich vzťahu je definitívny koniec. Môže za to hlavne fakt, že pokiaľ už jeden necíti k tomu druhému lásku, nemá chuť na neúprimné prejavy lásky.


VIDEO Typy ľudí po karanténe ťa zaručene dostanú do kolien: Zrebný a Frlajs prichádzajú s novým virálom


Rozchodom si už pravdepodobne prešiel každý z nás. A asi veľmi dobre vieš, že ľudia naň reagujú naozaj odlišne. Niekto sa totálne zosype, iní sa zase tvária, že všetko je v poriadku. Potom sa mnohí premenia na stalkerov a ďalší zase donekonečna vyvolávajú a nedokážu sa odpútať.

Na všetky tieto typy ľudí po rozchode sa vo svojom najnovšom videu pozrela overená dvojka YouTuberov, Zrebný & Frlajs. V takmer 12-minútovej zbierke skečov na teba čaká poriadna kopa zábavy, ktorá ti určite pripomenie niekoho, kto sa choval podobne. My dúfame, že si to nebol práve ty. Páči sa ti video? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie. 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Zrebný & Frlajs
Odporúčame