„Ty si Erik Pokladnička, nie Erik Tresor,“ odkazuje Flexking. Erik mu vrátil úder (VIDEO)

Erik Tresor vs Flexking (Zdroj: Instagram.com/fightnightchallenge)

#Fight Night Challenge už čoskoro zaháji svoj ďalší event a opäť sa situácia vyostruje do nových rozmerov. Rivalita medzi Flexkingom a Erikom Tresorom pokračuje, pretože ako Erik povedal, do FNC išiel iba preto, aby sa niekedy v budúcnosti postavil v jednom ringu s Flexkingom. Ten má síce za sebou už pár zápasov, no stále nie je dostatočne ready, aby sa postavil Erikovi, ktorý je oveľa skúsenejší fighter. Preto mu aspoň daroval video, v ktorom mu odkazuje, že zápas bude, ale až vtedy, keď sa Flexking bude cítiť, že je vyrovnaný súper.

„Ty si Erik Pokladnička, nie Erik Tresor, nežiješ realitu, stále to nechápeš, mou. Vysvetlím ti to znova, aj ľuďom, ale teraz ako raper rýmovanou vetou. Videl som tvoje nové vyjadrenie na Fight Night Challenge plné klamstiev a o*ebov, súboj s tebou si dám, ale kedy to bude poviem ja, poviem ti prečo.

Bojové športy robíš už odkedy si bol malé je*ákové decko, ale inteligenciou si nestúpol ani neklesol. Súboj s tebou by bol detto, jak keby teraz proti tebe nastúpil v ringu McGregor. Potrénujem pár rokov, vyrovnám sily jak Jake Paul a potom ťa dobijem a zničím ti život a budeš ľutovať, že si ma kedy stretol. Som lepší raper, krajší, zaujímavejší jak ty a už každý vie to,“ vyjadril Flexking vo videu na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Erik sa nenechal vyprovokovať a rovnako mu podaroval video na Instagrame, kde mu opätuje útoky na jeho osobu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Erik Tresor (@erik_tresor)

Kedy sa podľa teba uskutoční zápas medzi týmito dvoma kohútmi? Napíš nám do komentárov. 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame