Tu ma máš, cez blesky a dážď: Momo a Dano Kapitán v tracku Supercela

Momov nový album Extras je v predaji od desiateho októbra a jeden z najviac sledovaných interpretov československého rapu dávkuje postupne nové skladby aj na verejne dostupné platformy. Včera zverejnil na YouTube song Supercela, na ktorej sa objavuje aj Dano Kapitán.

Feat je vždy risk, prinajmenšom v tom, ako to bude konkrétnym interpretom spoločne ladiť. Momovi s Danom Kapitánom to ladí, je medzi nimi dobrá chémia. Supercela prináša poriadne napumpený text, ktorý vás donúti sa zamyslieť a v neposlednom rade vás aj namotivuje. Započúvajte sa do toho ako všetko zvládnuť cez blesky a dážď.

Momo spomína aj športovú legendu Kobeho Bryanta, ktorý tento rok tragicky zahynul pri havárii vrtuľníka. Okrem toho, milovníci futbalu ocenia spomenutie talianskeho klubu AS Rím a nemeckého klubu Bayern Mníchov. Musíme povedať, že kombinácia Dana Kapitána s Momom je naozaj podareným hudobným kúskom.

Ocenili to aj samotní priaznivci, veď track za niekoľko hodín počulo viac ako 50 000 ľudí, čo je skutočne zaujímavá štatistika. Nový Momov album Extras sľubuje viacero výborných skladieb, na ktoré sa už ľudia tešia.

Foto: Momo, profil na Instagrame

Odporúčame