Séria Truck Simulator podporuje kreativitu: Fanúšik vytvoril vlastný herný systém pripomínajúci skutočnú jazdu

kamión truck simulator

Skutočné nadšenie pre hru môže v hráčovi prebudiť prekvapivú kreativitu (Zdroj: Flickr/Alang7™)

#Fanúšik hernej série Truck Simulator posunul zážitok z hrania na úplne iný level. Vytvoril vlastný herný systém, vďaka ktorému budeš mať pocit, že jazdíš v skutočnom kamióne.

Ako uvádza portál Ladbible, nadšený hráč s používateľským menom ricotrucker1  vytvoril svoj prepracovaný  herný systém tak, aby čo najvernejšie pripomínal kabínu naozajstného kamiónu. Má tam aj sedadlo pre spolujazdca, ak by sa na jeho cestné dobrodružstvo chcel niekto vydať spolu s ním.


Svet Terminátora sa rozrastá aj na hernom poli: Spoločnosť Nacon predstavila teaser najnovšej hry


Ako v skutočnom kamióne

K hernému systému patrí niekoľko obrazoviek, ktoré sú na mieste čelného skla, ako aj na mieste bočných okien.  Aby dosiahol čo najrealistickejší dojem, nainštaloval si do svojej „kabíny“  aj spätné zrkadlá. Taktiež použil skutočnú radiacu páku a podsvietený prístrojový panel. Súčasťou systému je aj mikrofón, ktorý muž pravdepodobne využíva na komunikáciu s ostatnými hráčmi.

Internet a hlavne fanúšikovia hry Truck Simulator reagovali na jeho vlastný herný systém s nadšením. Pod videami, ktoré muž zdieľa na svojom Instagrame, sa zvyčajne nachádzajú komentáre, v ktorých sa ľudia pýtajú, kde sa dá niečo podobné zohnať. Iní len prejavujú svoj údiv nad tým, ako realisticky hra v takomto zariadení pôsobí.  

Odhodlanie a kreativita

Za realistickým pôsobením bezpochyby stojí hlavne kreativita a odhodlanie nadšeného herného fanúšika, no dopomáha mu aj kvalita grafiky samotnej hry.

Truck Simulator je herná séria, ktorú si možno aj ty pamätáš z detstva. K dispozícii sú verzie, v ktorých hráč jazdí buď po Amerike, alebo po Európe. Ich najnovšie vydania jasne ukazujú, na akej vysokej úrovni je súčasná herná grafika.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame