Toto sú 3 najväčšie trendy, ktoré priniesli Kardashianky: Kedysi poriadne bizarné zákroky sú dnes realitou

Kontúring tváre je beauty revolúciou posledného desaťročia (Zdroj: Freepik/nensuria)

#Kim Kardashian a jej sesterský klan pozná každý. Je to influencerka v pravom slova zmysle! Jej štýl ovplyvňuje šatníky, líčenia či stravovanie mnohých ľudí po celom svete. Možno si aj ty vyznávačom niektorého z jej trendov, a to bez toho, aby si o tom vedel. My sme vybrali tie najznámejšie a najvplyvnejšie.

Kráľovná v kontúrovaní

Kontúring tváre je beauty revolúciou posledného desaťročia. Na scéne sa objavil už okolo roku 2010 a spočíva v hre tieňov a svetla. Stoja za ním Kim a jej sestry, ktoré ho (aj vďaka Instagramu) spopularizovali. Zmeniť si proporcie tváre je stále obľúbeným kúzlom mnohých dievčat pri líčení.

Čarovné ťahy štetcom, tmavý a svetlý púder, a dokonalý look je na svete. Samozrejme, táto metóda bola známa už pred Kardashiankami, no práve ony ju dostali do povedomia bežných žien.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian (@kimkardashian)

Plné šťavnaté pery

Zmena proporcií tváre nie je jedinou. Nikomu nemohlo uniknúť, že dámy z rodu Kardashian-Jenner začali popularizovať zákroky estetickej medicíny. Jemnejšie nosy, výrazné lícne kosti či plnšie pery sú dielom šikovných plastických chirurgov a dokonalej symbiózy výplní.

Samozrejme, nikoho nenútime k podstúpeniu drastických zákrokov. Stále je možnosť hry so šminkami, ktoré ti pomôžu sa k dokonalosti aspoň čo najviac priblížiť. Ak túžiš po plných perách, máme pre teba bezbolestné riešenie – k optickému zväčšeniu ti pomôže korektor, telová kontúrka a nude rúž. Tento trik používajú aj Kardashianky, aby ich už zväčšené pery pôsobili ešte väčšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian (@kimkardashian)

Slávne zadky

Veľké zadky v obtiahnutých šatách, v kombinácii s úzkym pásom a plným dekoltom sú priam charakteristických poznávacím znakom známych sestier. Kým predtým ženy túžili po malých zadkoch, a svoje väčšie pozadia sa snažili skryť, Kardashianky rozpútali revolúciu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TikTok trend v manikúre: Trend tuxedo nails očaril aj hviezdy z červeného koberca!

Mať väčší zadok bolo (a je) cool, a preto každá, ktorá ho nemala, začala (v snahe priblížiť sa proporciami tým kardashianským) drepovať, zvýšila príjem proteínov, alebo sa uchýlila k chirurgickému vyplneniu silikónovými implantátmi alebo injekčnej aplikácií vlastného tuku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (fanpage) (@kimk.media)

Ideš si niektorý zo spomenutých trendov?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame