Netýkajú sa iba líčenia či obliekania: Trendy existujú aj v sexe, vyskúšať to môžeš aj s chatbotom

Nezabúdaj ani na starú dobrú klasiku (Zdroj: Freepik/Racool_studio)

#Sexualita je bežnou súčasťou bežného života. Je dôležité, aby sa o nej rozprávalo. Doba, našťastie, napreduje a zlepšuje sa informovanosť mladých ľudí v tejto oblasti. Ak už nejakú dobu tomuto príjemnému hobby holduješ, určite pátraš po rôznych spôsoboch, akými by si si mohol ozvláštniť priebeh celého aktu. Prinášame ti tipy na nové trendy pre tento rok, ktoré sľubujú vdýchnutie novej energie do každej postele.

Rozvíjaj sa!

Rozvíjať svoje vedomosti a skúsenosti v oblasti je dôležité viac než si myslíš. Je jedno, či si typ, ktorý rád experimentuje alebo si skôr za klasiku. Skôr či neskôr môžeš upadnúť do stereotypu, ktorý rozhodne po pár mesiacoch vzťahu nechceš zažiť. Lifestylový portál Elle prišiel s top vychytávkami, ktoré sú trendom v roku 2024.

Spestrenie rutiny

Základným trendom, ktorý sme už načrtli, je spestrenie programu v spálni. Nechceš predsa spadnúť do obohraného stereotypu, ktorý môže oboch frustrovať. Ľudia majú oproti zvieratám skvelú výhodu, že sex vnímajú aj ako „zábavu“ a potešenie. Preto sa toho neboj a vezmi iniciatívu do svojich rúk. Prekvap svoju polovičku tým, že to vezmeš do svojej réžii alebo navrhni spestrenie predohry spoločným sledovaním porna. Samozrejme, s niečím takým musíte byť ok obaja…

Na všetko mám appku

V súčasnosti nájdeš na trhu rôzne vychytávky a hračky, ktoré dokážu príjemne prekvapiť. Kým jedny možno zaradiť k bizarnostiam, niektoré z nich sú absolútne nenápadné. Na trhu nájdeš toho mnoho, k najobľúbenejším kúskom patrí rozhodne satisfyer či nenápadné drobnosti, ktoré vďaka vzhľadu rúžu či USBčka môžeš pokojne nosiť v kabelke kamkoľvek. Zväčša sa tieto srandičky ovládajú cez appky, takže si poradíš aj osamote.  

Sex s AI

Od masturbácie s umelou ženou prešiel pokrok k využívaniu umelej inteligencii. Áno, aj v tejto oblasti. Virtuálna sexuálna asistentka dokáže mužskú myseľ dostať v okamihu do varu. Okrem toho, že môžeš AI využiť ako náhradu sexchatu, môže slúžiť ako osobný poradca v sexuálnych experimentoch.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Fetiše naše každodenné: Priznáva ich až štvrtina ľudí

Vyšším levelom sú „frajerky z virtuálnej reality“. Robotické bábky sú vzhľadovom podobné reálnym ženám. Pri každej z nich si vieš navoliť všetko podľa preferencie – od veľkosti pŕs cez pohyblivosť alebo hebkosť pokožky.

Vo dvojici sa to ťahá lepšie

Nezabúdaj ani na starú dobrú klasiku. Trendom v tomto roku je aj párová masturbácia, ktorá má tiež svoje výhody. Páry si ju v poslednej dobe veľmi obľúbili. Niet sa čomu čudovať, ide o fakt hot spôsob ako si užiť predohru. Trik spočíva v tom, že si s partnerom nerobíš dobre navzájom, ale každý sám. Pri čom, samozrejme, očkom nenápadne sleduješ svoj náprotivok.

TikTok trend s lichôtkami

Na TikToku sa objavil tag #praisekinks, ktorý vystihuje podstatu posledného horúceho trendu. Ide o jednoduché lichotenie pred samotným aktom. Obyčajné komplimenty dokážu pôsobiť vzrušujúco, čím sa navzájom s partnerom naštartuješ aj bez dotykov.

Samozrejme, nejde o komplimenty na vydarenú vizáž, ale skôr lichôtky so sexuálnym podtónom, ako napríklad komentovanie pŕs, genitálií či zadku. Trochu sexistické, nie?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, elle.cz
Odporúčame