Nový virálny trend na TikToku: Záhadný Owen Gray očaril mnohých, no kto to vlastne je?

tiktok logo

Nový trend na TikToku nesie meno Owen Gray (Zdroj: Unsplash/amrothman)

#Nové trendy sa na TikToku objavujú každú chvíľu. Niekedy je priam nemožné vedieť, ako vlastne vznikli. Momentálne je trendom meno Owen Gray. Kto to ale je, a čím pobláznil užívateľov populárnej sociálnej siete?

Google ti veľmi nepomôže

Pokiaľ sa rozhodneš, že začneš po ňom pátrať na Googli, tak vedz, že vyhľadávač ti veľmi nepomôže. Owen Gray podľa všetkého nemá ani účty na sociálnych sieťach. Podľa fanúšikov je to ale muž známy z filmov pre dospelých. Jeho meno je momentálne virálne nielen na TikToku, ale aj na Twitteri a ostatných sociálnych sieťach.

Ako uvádza HITC, používatelia TikToku sa nadchýnajú jeho vzhľadom, tetovaniami, ale aj explicitnými filmami. Mnohých dokonca zaujme aj jeho osobnosť. Už v roku 2020 sa na TikToku objavili videá od dievčat, ktoré boli Grayom očarené. Tento mesiac sa ale jeho meno stalo na sociálnych sieťach virálnym.

@g0thfairy

#greenscreen iykyk

♬ he looks like a rat – Venus Patel

Objekt záujmu

„Ak nie je ako Owen Gray, nechcem ho. A ak neviete, o čom hovorím…dobre vám tak,“  napísala jedna Grayova fanúšička na Twitteri.

„Práve som si niečo pozisťoval o Owenovi Grayovi…ten muž je inšpirujúci,“, napísal ďalší.

„Owen Gray je nádherný človek. Dar od Boha pre ženy,“ uvádza sa v ďalšom príspevku.

Zatiaľ čo mnoho ľudí Graya zjavne pozná už roky, mnohí sú zmätení a netušia, kto je muž, ktorý sa stal tak populárnym na sociálnych sieťach.

„Kto je Own Gray?“ pýta sa napríklad TikTokerka vo svojom videu. Viacerých komentujúcich zaujíma rovnaká otázka. Našli sa aj ale aj takí, ktorých šokovalo to, koľko ľudí o ňom vôbec nevie. Ako si na tom ty?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, hitc.com
Odporúčame