Neboj sa farieb ani počas tohto leta: Budú žiariť aj na tvojich očiach

Výrazné farby dodajú tvojmu looku úplne iný príchuť a najlepšie na tom je, že sa hodia na každú príležitosť (Zdroj: Freepik/dikushin)

#Farby a leto patria k sebe. Či ich do svojich dní prenesieš v žiarivých kúskoch oblečenia alebo v make-upe, je len na tebe. Trend v líčení, ktorý sa vracia opäť na scénu je vhodný aj pre tých konzervatívnejších, ktorí nemajú odvahu na neónové odtiene na očných viečkach. Prehľadaj svoju kozmetickú zbierku a vyraz na nákupy – farebné špirály sú toto leto skutočný must have!

Pridaj farbu

Husté a dlhé riasy nikdy nebudú out. Či už máš svoje prirodzené, chodíš na predlžovanie alebo si poctivo každé ráno lepíš trsy, určite chceš, aby výsledok dodal tvojim očiam šmrnc. Upusti od nudnej čiernej či o čosi odvážnejšej hnedej, ktorá sa posledné roky stala viac-menej klasikou a siahni po šialenejších odtieňoch. Čo povieš napríklad na takú fialovú alebo modrú?

Výrazné farby dodajú tvojmu looku úplne iný príchuť a najlepšie na tom je, že sa hodia na každú príležitosť. Budeš pôsobiť cool a trendy, najmä ak zladíš farbu letných šiat so svojimi riasami. Pozdvihni svoje líčenie na iný level aj ty.

Nude nie je nuda

Ak si zástancom „no make-up make-upu“ alebo nude líčenia, nemusíš splynúť s davom. Aj napriek tomu, že takéto decentné líčenie pôsobí príjemne a nemusíš si naň dávať veľký pozor ani na slniečku, môžeš občas experimentovať – a to nielen očnými linkami či výraznejším rúžom na perách.

Doplň jemné odtiene výraznou špirálou, ktorá dodá tvojej tvári šťavu. Neónovo žltá, pastelová ružová, kráľovská modrá alebo elektrická fialová? Áno, toto všetko je dovolené… Vyber si to, čo ti je najviac po chuti a smelo do toho.

Odporúčame ti zvoliť farbu, ktorá ti kontrastuje s očami – ak máš modré, siahni po zelenej špirále, pre hnedé sa hodí napríklad tyrkysová.

Trend zo svetových prehliadok

Ako určite tušíš, tento trend sa k nám dostal zo svetových prehliadok, kde modelky už dávno nosia farebné špirály. Ak sa nebojíš extravagancie a chceš zvoliť farebné tiene, prípadne linku a doplniť ich farebnou špirálou, podobne ako to nosia modelky, dávaj si pozor na to, aby look nepôsobil prekombinovane. Stávka na istotu je mačacia linka, prípadne ľahučké svetlé tiene, pokojne aj v odtieni špirály. Look doplň o šťavnaté pery a môžeš vyraziť do ulíc.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame