Deväťdesiatky sú späť: Nahoď osvedčený zvodný pohľad ako Hailey Bieber

Aby ti trblietavý look vydržal celý deň, použi podkladovú bázu pod očné tiene (Zdroj: Freepik/Igolubovystock)

#Bez čoho zo svojej make-up rutiny nevyjdeš z domu? Pre Hailey Bieber je to práve očný tieň. Nie však hocijaký! Obľubuje trendy 90. rokov minulého storočia, ktoré sa aj vďaka nej vracajú v líčení späť. Ak túžiš po zvodnom a žiarivom pohľade, toto líčenie je pre teba doslova must have!

90tky sú späť

Trend zasiahol najmä módu – zvonové nohavice, mini sukne, flitrované kusy oblečenia… Okrem iného, sa vracia aj líčenie vtedajšej doby. Napríklad Hailey Bieber nedá dopustiť na trblietavé očné tiene. Na leto je to priam must have, ktoré ti dodá dobrú náladu a skvelo sa hodí na letné party či festivaly. Poobzeraj sa po nejakom v drogérke, veď nemusíš do neho investovať majland…

Trblietky kam sa len pozrieš

Predchádzajúce sezóny ťa očarili skôr svojou matnosťou. Tomu je však koniec. Nechty či rúže – všetko je povolené ladiť do trblietavosti a lesku (aj spomínané očné tiene)!

Samotná Hailey je napríklad striktne minimalistická – nič nepreháňa, siaha skôr po chladnejších farbách. To odporúčame aj tebe! Daj šancu mätovej zelenej, modrej, striebornej či jemnej ružovej. Krok vedľa neurobíš ani trblietkavou fialovou. Nezabúdaj však na to, že pokiaľ nechceš pôsobiť skôr komicky, mal by si sa držať jednej farby a nekombinovať viaceré.

Nevynechaj ani bronzer. Je skvelým doplnkom nie len na lícne kosti, ale aj na kľúčne kosti či pery, ktoré dokonale zvýrazní.

Menej je niekedy viac

Je jedno, či pracuješ s krémovým alebo tekutým produktom. Zásadou je, aby si produkt na viečko naniesol jemne pomocou prsta či štetca. Aby ti trblietavý look vydržal celý deň, použi podkladovú bázu pod očné tiene.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Leto si ich priam pýta: Siahni aj ty po farebných očných linkách!

S výraznosťou to neprežeň – ak zvolíš výraznejšie oči, použi už len špirálu, trošku bronzeru a minimalistický nude rúž či lesk. Ak chceš umocniť svoj dramatický pohľad, skús zvoliť dva odtiene jednej farby, ktoré spolu na viečku prepojíš.  

Tip: Ak nenájdeš očný tieň, ktorý by ti vyhovoval, môžeš si ľahko pomôcť. Použi transparentný lesk na pery, ktorý skvelo drží a pôsobí úžasne. Doplň ho o obľúbený práškový pigment, a si ready na to zažiariť!

 

Sleduj nás aj na Facebooku

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame