Provokatívny seriál nielen o sexe a otázkach rodovej rovnosti: Sleduj trailer pre I May Destroy You od HBO a BBC

Michaela Coel v seriáli I May Destroy You

Michaela Coel v seriáli I May Destroy You (Zdroj: HBO)

#Nový seriál z produkcie HBO I May Destroy You (Môžem ťa zničiť) bude mať premiéru v pondelok 8. júna, a to ako na HBO, tak aj na HBO GO. Ide o odvážny, sebavedomý a provokatívny seriál na tému sexu v súčasnom svete, otázok rodovej rovnosti, vzťahov a tiež toho, ako dnes chápeme slobodu. S tým úzko súvisí otázka sexuálneho vykorisťovania.

VIDEO Po jeho sledovaní sa budeš báť zaspať: HBO ukázalo trailer pre nový seriál s názvom Lovecraftova krajina

V seriáli sa v hlavnej úlohe predstaví Michaela Coel (Chewing Gum), ktorá je zároveň producentkou. Ďalej hrajú Weruche Opia (Inside No9), Paap Essiedu (Kiri), Aml Ameen (Yardie), Adam James (Belgravia), Sarah Niles (Catastrophe), Ann Akin (Philip K. Dick’s Electric Dreams), Harriet Webb (Plebs), Ellie James (Giri/Haji), Franc Ashman (Peep Show), Karan Gill (Z mäsa a krvi), Natalie Walter (Desivé dejiny) a Samson Ajewole.

Michaela Coel v seriáli I May Destroy You
Michaela Coel v seriáli I May Destroy You (Zdroj: HBO)

Producentmi za Various Artists Ltd sú Phil Clarke a Roberto Troni; producentkou za FALKNA Productions a zároveň scenáristkou, režisérkou a herečkou je Michaela Coel. Producentmi sú Simon Maloney a Simon Meyers, o réžiu sa postaral Sam Miller.

Produkčné spoločnosti: Various Artists Ltd a FALKNA Productions. I May Destroy You je koprodukciou HBO a BBC a celosvetovo bude distribuovaná Warner Bros. International Television Distribution, a to okrem Veľkej Británie a Írska, kde bude seriál distribuovaný BBC Studios.

Zdroj: Tlačová správa, HBO
Odporúčame