VIDEO Po jeho sledovaní sa budeš báť zaspať: HBO ukázalo trailer pre nový seriál s názvom Lovecraftova krajina

Záber z traileru pre seriál Lovecraftova krajina

Lovecraftova krajina. Zdroj: HBO

#Nový dramatický seriál Lovecraft Country, ktorý vzniká na motívy rovnomenného románu Matta Ruffa z roku 2016, bude mať premiéru v auguste na HBO. Sleduje postavu menom Atticus Freeman (Jonathan Majors), ku ktorému sa pripojí jeho priateľka Letitia (Jurnee Smollett-Bell) a strýko George (Courtney B. Vance).

Spoločne sa vydajú na cestu Amerikou päťdesiatych rokov, aby našli strateného otca (Michael Kenneth Williams). Tak začína nielen boj o prežitie, ale aj o prekonanie rasového teroru zo strany bielej Ameriky a porazenie príšer, ktoré akoby vypadli z paperbackových príbehov H.P. Lovecrafta.

Ponuku HBO na máj si zamiluješ: Čaká na teba množstvo zábavy aj skvelé drámy, ktoré sa ti dostanú pod kožu

Producentmi seriálu Lovecraft Country sú Misha Green (tá je tiež kreatívnou producentkou), J.J. Abrams, Jordan Peel, Bill Carraro, Yann Demange (tiež režisér prvej časti), Daniel Sackheim (režisér druhej a tretej časti) a David Knoller (producent prvej časti). Seriál vychádza z románu Matta Ruffa.

Producentmi sú afemme, Inc., Bad Robot Productions a Monkeypaw Productions v spolupráci s Warner Bros. Television. Čo hovoríš na trailer? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame