Fanúšikom obľúbeného seriálu nový trailer vyrazil dych: Tvorcovia Lucifera pripravili nečakanú zápletku

Záber zo seriálu Lucifer

Lucifer patrí k mimoriadne obľúbeným seriálom (Zdroj: YouTube.com/ Netflix)

#Už pred pár týždňami sa na internete objavila informácia, že obľúbený seriál Lucifer je späť. Seriál hovoril o znudenom Luciferovi Morningstarovi, ktorý sa v pekle nudil a tak sa rozhodol navštíviť Los Angeles. Počas rokov si seriál prešiel mnohými peripetiami a pred zrušením ho zachránila petícia fanúšikov, po ktorej seriál od Foxu prebral Netflix. Piata séria je už za rohom a jej prvá časť by mala mať premiéru 21. augusta.

Prvotné informácie však neostali dlho len slovami a na oficiálnom YouTube účte Netflixu sa pred pár hodinami objavil aj trailer k piatej sérii obľúbeného seriálu. A ten mnohým fanúšikom doslova vyrazil dych. Tvorcovia si totiž pre divákov pripravili nečakanú zápletku. Ako je z traileru všetkým jasné, Lucifer sa po srdcervúcom závere poslednej série vrátil do mesta. Všetci sú prekvapení a jeho seriálová láska Chloe Decker nadšená. Má to len jeden háčik. Chlap, ktorý vyzerá presne ako Lucifer, nie je Lucifer.

Trailer si za pár hodín získal niekoľko stoviek tisíc pozretí, tisíce lajkov a prekvapených či pochvalných komentárov. Mnohí sa už snažia predstaviť si, akým smerom sa celá séria bude uberať a ako napokon dopadne súboj dvojčiat. To však uvidíme až po vydaní celej série.

Si fanúšikom Lucifera aj ty?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame