Pred zrušením ho zachránili fanúšikovia: Obľúbený seriál Lucifer sa vracia na obrazovky s piatou sériou

Obľúbený seriál sa vracia na obrazovky.

Premiéra prvej časti piatej série Lucifera bola 21. augusta (Zdroj: youtube.com/ Netflix)

#Už nejaký čas ubehol od momentu, keď sa fanúšikovia v roku 2018 dozvedeli, že obľúbený seriál Lucifer sa ruší. Otvorený koniec, nedopovedaný príbeh a mnoho otáznikov na konci série zapríčinili vlnu odporu. Ľudia, ktorí seriál sledovali od samého začiatku si Toma Ellisa ako Lucifera spoločne so šarmantnou detektívkou Deckerovou zamilovali a stáli si za svojim – seriál si zaslúži lepší koniec.

Práve preto sa rozbehla petícia, ktorá Lucifera napokon zachránila a z pôvodnej stanice Fox sa seriálu ujal streamovací gigant Netflix. Vďaka Netflixu sme už videli štvrtú sériu a práca na tej piatej nebola žiadnym tajomstvom. V prípade úspešného seriálu sa hovorilo o odvysielaní piatej série koncom roka 2020 alebo roku 2021. Napokon je však všetko inak a na prvú časť piatej série sa môžeme tešiť už v auguste.

Ako sa vyjadrili sami tvorcovia, v tejto sérii bude v stávke viac ako kedykoľvek predtým. Dozvieme sa o tajomstvách a čaká nás pravdepodobne koniec niektorých obľúbených postáv. Tvorcovia si k zverejneniu presného dátumu (ktorým je 21. august) dokonca pripravili aj zostrih toho najlepšieho z Lucifera. Klip má 66,6 sekúnd a tešiť sa v ňom môžeš na tie najviac sexi a diabolské momenty, ktoré sme za posledné 4 série videli.

Si fanúšikom tohto seriálu aj ty?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucifer (@lucifernetflix),

Zdroj: deadline.com, hashtag.sk
Odporúčame