Toto je TOP 10 najsledovanejších videoklipov od Mega M: Poznáš všetky?

Mega M

Najsledovanejšie klipy od Mega M (Zdroj: YouTube.com/MegaM Official)

#Ďalší deň a spolu s ním aj ďalší rebríček z prostredia nášho domáceho rapu. Tentokrát sme sa opäť pozreli na najsledovanejšie videoklipy na YouTube, pričom v hlavnej úlohe sa aktuálne predstavil Mega M. Ktorých je jeho TOP 10 najsledovanejších videoklipov a ktorý z nich, má úplne najviac pozretí? Sleduj ďalej!

10. „JMCN“ – 386 tisíc views

Anglický rap sa s Mega Mom spája už od začiatkov jeho kariéry, preto v roku 2019 mnoho svojich fanúšikov potešil tým, že vtedy vydal svoj album 44 a v jeho trackliste sme našli aj skladbu „JMCN“.

09. „ŽENA 3“ – 449 tisíc views

Nejeden domáci raper má svoju sériu trackov, ktorú fans udržujú pri živote naozaj celé roky. V tomto prípade ide o sériu skladieb „Žena“, pričom jej tretia časť si vyslúžila svoje miesto na deviatej pozícii v tomto rebríčku.

08. „BEZ SLOV“ feat. Rytmus – 654 tisíc views

V októbri 2022 ohlásil Mega M svoj comeback na scénu, pričom mu pri tomto počine chrbát kryl sám Rytmus. Spoločne dvojica udrela so spoluprácou „Bez slov“, ktorá je podľa nášho názoru skutočne veľmi kvalitnou!

07. „STÁLE SOM“ feat. Tomáš Botló – 750 tisíc views

Jedným z hudobníkov, s ktorými Mega M pomerne často spolupracuje, je aj spevák Tomáš Botló. Ten sa predstavil na featuringu napríklad aj na skladbe „Stále som“, ktorá má ku dnešnému dňu viac ako 750 tisíc pozretí na YouTube!

Jedny z najvychytenejších trackov od Mega Ma boli aj jeho notoricky známe bary, pričom sme sa dočkali rovno niekoľkých častí. Neustále pridával a pridával, až sa to v marci 2017 zakončilo rovnou stovkou!

Spomenuli sme ságu „Žena“, ktorá sa nie až tak dávno dočkala už svojej piatej časti! Tu sa predstavil aj Prince Marock a Tomáš Botló a klip tejto skladby dosiahol viac než 1,38 milióna views!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TOP 5 filmov s 50 Centom: Videl si ich všetky?

Jeden z Megových najstarších klipov na YouTube je aj funky záležitosť „Never Leave“, kde sa na spolupráci so spevákom menom Nicky Wicks.

Track „60“ pochádza práve zo série spomínaných kultových barov, pričom táto šesťdesiatka nám v júli roku 2016 všetkým načisto odtrhla hlavičky. Počúvaj tú flow a ten beat!

Pokračovanie šesťdesiatky prišlo v podobe ďalšej bomby. Track „80“ ku dnešnému dňu nazbieral viac ako 3,7 milióna pozretí.

Písal sa január 2022 a Mega M sa spojil s Bobbym Blazeom a Dynamicom na skladbe „No Limit“. Táto spolupráca ľudí tak chytila, že aktuálne má jej klip na YouTube úctyhodných 4,7 milióna pozretí!

Koho najsledovanejšie klipy by si si chcel/chcela u nás pozrieť nabudúce? Pokojne sa podeľ v komentároch a my sa tebou možno inšpirujeme!

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame