Toto je spolupráca, na ktorú sa tešíme: Momo a MMA fighter Vlasto Čepo – EL CHAPO

Stále viac a viac MMA fighteri využívajú ako nástupovky rapové skladby. A stále viac a viac vznikajú zaujímavé spolupráce, či už na Slovensku alebo v Českej republike. Priekopníkom v tomto smere boli Rytmus a Attila Végh, teraz sme svedkami ďalších lastovičiek, ktoré lákajú nielen fanúšikov MMA, ale aj priaznivcov rapu.

Nie je to tak dávno, čo sme písali o rapperovi Yzomandiasovi, ktorý vytvoril nástupovku českému bojovníkovi Tadeášovi „Mawarovi“ Růžičkovi, ktorý získava na popularite. Aktuálnym prípadom je spolupráca Sergeia Barracudu a Václava „Babu Yagu“ Mikuláška. Už čoskoro budeme počuť kolaboráciu zo slovenskej strany barikády. K slovu sa dostáva, po dlhej dobe, Momo.

https://www.instagram.com/p/CFmZbIkDbyc/

Momo má veľa fanúšikov, aj veľa neprajníkov. Faktom ale je, že kvalitu stále má, pričom jeho „nahnevaný rap“ majú ľudia radi. Je v ňom totiž veľmi silná emócia. Momo chystá nový album s názvom Extras, ktorý by mal vyjsť 10.10.2020.

A na tomto CD má byť skladba EL CHAPO, prezývka, ktorú si v československom MMA nosí  bojovník Vlasto Čepo. Už o necelé tri týždne je na programe turnaj Oktagon 17, kde Vlasta Čepa čaká premiéra v tejto organizácii, pričom Čepo by mal na zápas nastupovať so skladbou od Moma.

Tešíme sa na to.

Foto: Momo, profil na Instagrame

Odporúčame