Toto je Ian Machado Garry! „Nový McGregor“ si chce podmaniť UFC a získať titul

Ian Machado Garry

Ian Machado Garry (zdroj: YouTube/UFC)

#Írsky fighter Ian Machado Garry nemá v UFC strach z nikoho. Európan, ktorý obdivuje Conora McGregora, by rád postupnými krokmi prekráčal k titulu vo welterovej kategórii do 77 kilogramov. 

Ian Machado Garry je otvorený výzvam

Machado Garry na nedávnom turnaji UFC 292 v americkom meste Boston suverénne porazil Neila Magnyho a dal jasne najavo, že sa nebojí nijakej prekážky. V tejto chvíli má za sebou 13 zápasov, z ktorých všetky vyhral, pričom v UFC nastúpil na 6 duelov a uspel v každom jednom z nich. 

Ian Machado Garry by najbližšie mohol vyzvať skúseného Stephena Thompsona, ale nemá strach ani z titulového adepta Colbyho Covingtona či bývalého welterového šampióna Kamaru Usmana. „Chcem dostať šancu na titul ako najlepší striker v divízii a to sa stane, keď knokautujem Thompsona,“ prehlásil IMG. 

„Taký je plán. Potom by som rád bojoval s grapplermi a wrestlermi, aby som svetu dokázal, že som dobrý nielen v postoji, ale môžem sa rovnať s každým, kto proti mne nastúpi,“ uviedol írsky bojovník v aktuálnom interview, v ktorom mu nechýbalo sebavedomie. 

Bude to Usman alebo Covington? „Kohokoľvek predo mňa dáte, proti tomu nastúpim, či už by to bol Usman alebo Covington. Teším sa na to, že verejnosti dokážem, čo vo mne je, čoho som schopný. Proti každému jednému protivníkovi, ktorý bude proti mne stáť, budem dominovať a uspejem. Rozhodca po zápase bude dávať nahor moju ruku,“ dodáva Ian Machado Garry, o ktorom budeme ešte veľa počuť. 

Sleduj náš Instagram  

Zdroj: hashtag.sk, mmajunkie.usatoday.com
Odporúčame