Top 10 fešákov na futbalovom šampionáte: Daj hlas svojmu favoritovi – vyhrá to Slovák?

Milan Škriniar

Slovenský futbalisti sú naozaj sexi (Zdroj: screenshot instagram.com/milanskriniar)

#Majstrovstvá Európy vo futbale sú veľkým míľnikom pre tento šport, no zatiaľ čo niektorí berú tento šport ako ich jedinú kariéru tak sú tu aj iný, ktorí by sa svojim atraktívnym vzhľadom vedeli uživiť v modelingu.

Vďaka ich príťažlivosti si dokázali vybudovať rady ctiteliek, ktoré ich prenasledujú na každom kroku. Tu je zoznam 10 najsexi hráčov na majstrovstvách sveta vo futbale.

Daniel Bîrligea

Krajina: Rumunsko
Dátum narodenia:
19. apríl 2000
Pozícia: Útočník
Klub: CFR Cluj

Daniel je veľkou posilou pre rumunský tím so skutočne skvelými skúsenosťami a parádnou prácou s loptou. Avšak, okrem toho perfektne zvláda aj svet sociálnych sietí, kde nájdeš jeho fotografie zo zápasov, ale aj súkromné zábery.

Rafael Leão

Krajina: Portugalsko
Dátum narodenia:
10. jún 1999
Pozícia: Útočník
Klub: Milan

Rafael si získal pozornosť kamier vďaka jeho úchvatným futbalovým zručnostiam, na Instagrame sa pre zmenu delí s fanúšikmi o svoj súkromný život. Tento exotický fešák sa veľmi rád fotí v rôznych outfitoch, ktoré, treba uznať, vyzerajú úchvatne. Ako podľa teba vyzerá bez futbalového dresu?

Antonín Barák

Krajina: Česko
Dátum narodenia:
3. decemer 1994
Pozícia: Stredné pole
Klub: Fiorentina

Antonín vyzerá na prvý pohľad ako blonďavý princ, ktorý sa najviac naučil ovládať najmä futbalové umenie. Avšak ku každému princovi patrí aj princezná a to je v jeho prípade jeho manželka Nikola Barak, s ktorou má dve deti. Musíme však uznať, že to obom spolu veľmi pristane. 

Kacper Urbański

Krajina: Poľsko
Dátum narodenia:
7. september 2004
Pozícia: Stredné pole
Klub: Bologna

Poľský talent patrí medzi mladších hráčov, no to mu vôbec neprekáža v tom, aby ukázal fanúšikom precízny futbal. Tento mladý športovec okrem futbalovej lopty zvláda aj pózovanie, o čom sa môžeš presvedčiť aj na jeho instagramovom profile. 

Romano Schmid

Krajina: Rakúsko
Dátum narodenia:
27. január 2000
Pozícia: Stredné pole
Klub: Bremen

Romano sa narodil v mestečku Graz a kariéru odštartoval v roku 2019, keď podpísal zmluvu s klubom Werder Bremen, v ktorom hrá do dnes. Za krátky čas si stihol vybudovať pozoruhodný zástup ctiteliek, ktoré ho prenasledujú všade, kam sa pohne. Fanúšičky však budú sklamané. V roku 2023 sa oženil so svojou láskou Celine Schmid.

Cristiano Ronaldo

Krajina: Portugalsko
Dátum narodenia:
5. február 1985
Pozícia: Útočník
Klub: Al-Nassr

Cristiano Ronaldo na našom zozname nemôže chýbať. S jeho neuveriteľnými zručnosťami ho niektorí fanatici považujú za najlepšieho hráča moderného futbalu. Rovnako sa môže pochváliť aj 632 miliónmi followerov na Instagrame. A hoci má ctiteľky na každom rohu, životom ho už nejaký ten piatok sprevádza nemenej slávna a pôvabná Georgina, ktorá má dokonca vlastnú šou na Netflixe.

Tomáš Rigo

Krajina: Slovensko
Dátum narodenia:
3. júl 2002
Pozícia: Stredné pole
Klub: Slavia Praha

Tomáš pochádza z Popradu a už od roku 2013 hral za futbalový klub jeho rodného mesta. Tento rok je to už jeho štvrtá účasť na majstrovstvách Európy vo futbale, čo je poriadny výkon. Na Instagrame má skromný počet skladovateľov, no to vôbec nevadí jeho priateľke Brune Wurts, ktorá je profesionálna brazílska krasokorčuliarka.

Benjamin Šeško

Krajina: Slovinsko
Dátum narodenia:
31. máj 2003
Pozícia: Útočník
Klub: Leipzig

Slovinský reprezentant už vo svojich 16 rokoch podpísal zmluvu s klubom Red Bull Salzburg a odvtedy sa jeho kariéra posunula závratnou rýchlosťou. Za ten čas sa stal miláčikom slovinského futbalu. Na vlastnom instagramovom profile ukazuje nielen skvelé futbalové schopnosti, ale občas aj zapózuje.

Kylian Mbappé

Krajina: Francúzsko
Dátum narodenia:
20. december 1998
Pozícia: Útočník
Klub: Paris SGT

Kylian sa za posledné roky stal futbalovou superstar, jeho góly sú prosto nezabudnuteľné. Do Paris SGT sa pridal v roku 2018 a počas uplynulých okov si zahral po boku Lea Messiho a Neymara Juniora. Jeho tvrdá práca sa vyplatila, nielenže si ho váži celý futbalový svet, ale má aj nekonečný zástup obdivovateliek.

Milan Škriniar

Krajina: Slovensko
Dátum narodenia:
11. február 1995
Pozícia: Obranca
Klub: Paris SGT

Náš zoznam ukončuje rodák zo Žiaru nad Hronom, ktorý hrá v klube Paris SGT po boku Kyliana Mbappého. V slovenskom tíme je kapitánom, takže ja takmer neustále v centre pozornosti. Na jeho Instagrame si môžeš vychutnať pekné futbalové aj súkromné zábery.

Ktorí futbalista je podľa teba najkrajší?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame