Prinášame ti ultimátnu nádielku našich TOP KVÍZOV: Myslíš, že zvládneš úplne všetky?

Najlepšie kvízy tohto roku ti dajú zabrať

Najlepšie kvízy tohto roku ti dajú zabrať (Zdroj: Unsplash/ JESHOOTS.COM)

#Máme pre teba najlepšie kvízy, aké si na našom webe za posledný rok mohol nájsť. Znalosti slovenského či poľského jazyka, ale aj vedomosti o našej rodnej vlasti ťa určite potrápia. No má to aj pozitívnu stránku – rozhodne sa naučíš aj niečo nové! Tak čo, trúfneš si?

ULTIMÁTNY KVÍZ o Slovensku, ktorý zvládne len skutočný krajan: Obhájiš svoje korene, alebo sa pri otázkach zapotíš?

Každý z nás má zrejme pocit, že o Slovensku toho vie naozaj veľa. Je to ale skutočne tak? V geografii sa vyznajú mnohí, príroda už potrápi o niečo viac a história vie byť poriadny oriešok.

KVÍZ Ako dobre poznáš hlavné mestá Európy? Otázky plné chytákov zvládne len málokto

Európa je naším spoločným domovom, ktorý by mal každý z nás čo najlepšie spoznať. Ku všeobecnému prehľadu patrí aj znalosť hlavných miest. Ako dobre ich ovládaš, si môžeš overiť v tomto kvíze.

KVÍZ Poľština vie byť niekedy poriadne vtipná: Otestuj sa, či poznáš najznámejšie výrazy

Kto by nepoznal špecifický (a pre nás miestami aj poriadne vtipný) jazyk našich severných susedov? Poľštine väčšinou rozumie aj našinec, pretože mnohé výrazy majú podobný význam.

KVÍZ Ypsilon a mäkké i: Ovládaš ich na jednotku?

Vybrané slová v plnom znení ti už možno dávno vyfučali z hlavy, no i tak sa s mnohými z nich stretávaš každý deň. Vieš kde patrí mäkké i a kde ypsilon?

KVÍZ Máš všeobecný prehľad? Tieto otázky by pre teba mali byť hračkou!

Bavia ťa vedomostné otázky? Tak veríme, že ťa poteší dnešný kvíz, v ktorom si môžeš overiť, čo všetko vieš. Prajeme ti príjemnú zábavu!

Nezabudni sa otestovať aj v ďalších kvízoch od Hashtagu!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame