Top fashion inšpirácie z Instagramu: Basic outfity ale aj back to 90s – vyber si!

Modelka fashion

Top fashion inšpirácie z Instagramu (Zdroj: Unsplash.com/averie woodard)

#Instagram je plný zaujímavých príspevkov, v ktorých často dokážeme nájsť rôzne inšpirácie. V tejto rubrike ti prinesieme najlepšie fashion inšpirácie z českého a slovenského Instagramu za uplynulé týždne!

Siahni po výrazných doplnkoch

Medzi jeden z najobľúbenejších a najhorúcejších trendov tohtoročnej sezóny jednoznačne patrí šatka vo vlasoch. Na jeseň ju rozhodne nemusíš mať na hlave iba z praktických dôvodov, napríklad kvôli ochrane pred slnkom. So šatkou však dokážeš vyčariť naozaj veľmi zaujímavý styling a oživiť aj jesenný outfit. Skús si ju uviazať ako čelenku alebo iným kreatívnym spôsobom. Ak teda chceš byť neprehliadnuteľná, určite nezabudni na tento skvelý doplnok!

Medzi ďalšie skvelé doplnky patrí určite výrazná kabelka. Zvoliť si môžeš z rôznych štýlov, značiek či farieb. In sú stále aj vcelku malinké, ale nápadité kabelky. Na inšpiráciu ti prinášame príjemný look v bielej farbe doplnený o žiarivú tyrkysovú kabelku.

Neboj sa farieb

Síce pomaly prichádza jeseň, ktorá je spojená najmä so zemitými farbami, ty sa však nemusíš báť ani výrazných outfitov. Čo tak ružová, červená alebo modrá? Prípadne zaexperimentuj s ich kombináciami. Fashion blogerka Ivanka ti ukáže, ako na to.

Basic je v kurze

Medzi veľmi obľúbené stylingy patria určite aj basic outfity. Vyskladaj si taký aj ty, napríklad z bielej košele a čiernych šortiek. A dokonalý outfit je na svete. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že v jednoduchosti je krása.

90. roky sú späť

V móde sa často vraciame k trendom, ktoré boli kedysi veľmi obľúbené. Tentokrát si módny svet zobral na mušku outfity v štýle 90. rokov, ktorým vládli napríklad aj takéto rozšírené džínsy. Čo na to hovoríš?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame