TOP 5 najpozeranejších klipov od DMS: Ktorý z nich má najviac zhliadnutí?

DMS

TOP klipy od DMS (Zdroj: YouTube.com/DMS RECORDS)

#Dnešný deň je už 6. výročím Separovho sólo albumu Pancier, pričom tento kultový album sa zároveň dnes dočkal aj svojej vinylovej podoby. Tento článok sme však nechceli venovať iba Separovi, ale rovno celej crew DMS, nakoľko sme si pre teba zhrnuli jej najsledovanejšie videoklipy. Ktorých 5 klipov od DMS patrí do TOP 5? Poď sa na ne pozrieť spolu s nami!

5. „Prečo / Lebo“ – 3,4 milióna

V roku 2019 sa v rozhovore pre jedno slovenské médium vyjadrili Tono Suchota s Vecom na tému toho čo je obsahom súčasnej rapovej hudby a čo sa do nej snažia priniesť oni. Na nejaké narážky dorazila od DMS odpoveď v podobe dvojklipu „Prečo / Lebo“, kde sa trojica postavila nielen za svoju hudbu, ale zároveň sme aj oba tracky našli v trackliste albumu MDMS.

A okrem iného je tento dvojklip od AstralKida22 aj piatym najsledovanejším v doterajšej tvorbe DMS!

4. „Intro“- 4 milióny

Rok 2014 sa okrem iného niesol aj v znamení odpojení sa crew DMS od Gramo Rokkaz. Po skladbe „Vitaj vo finále“ sme sa však hneď o rok neskôr dočkali aj albumu MMXV, ktorý nám všetkým odpálil hlavičky. A prvým klipom bol nezvyčajne vizuál „iba“ na „Intro“, ktoré nám však aj tak už pekne rozdupalo orgány.

V tomto klipe, ktorý má ku dnešnému dňu slušné 4 milióny views sa okrem iného ukázala aj Tina, objavil sa tam Sajfa, videli sme tam herecký pár Zuzanu Kubovčíkovú a Michala Kubovčíka, okrem nich aj stand-up komika Jerryho, či dokonca legendárneho Majstra N.

3. „sós / jak ti J.B.“ – 5,9 milióna

Album MDMS sme si už dnes pripomenuli. Priniesol nám však aj ďalší dvojklip, tentokrát v spojení skladieb „sós“ a „jak ti J.B.“, pričom o tento dvojklip sa postaral Miky Goldy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tekashi je stále v kurze: Dôkazom je 40 000 tisíc ľudí na koncerte v Holandsku (VIDEO)

Ťažko povedať, že ktorý z týchto dvoch trackov je lepší, pretože nám v čase vydania reorganizovali sluchové bunky veľmi intenzívne!

2. „Zlatí a zároveň kanál“ – 6 miliónov

Toto slovné spojenie v celej svojej krásnej jednoduchosti opisuje celú tvorbu (a charaktery) tejto magnificentnej skupiny. Na tupý humor musíš byť paradoxne veľmi inteligentný, a práve tieto dva aspekty sa Separovi, Damemu a Smartovi darí prinášať fanúšikom už asi od začiatku ich spoločnej tvorby.

Zároveň z textu „tie albumy môžeme kľudne predávať za kilo“ sa stala aj realita a fanúšikovia si album Prepáčte mohli kúpiť za rovných 100€, ktoré boli neskôr použité na dobrú vec!

1. „Kardio“ – 7 miliónov

No a čím túto TOP päťku zavŕšime? V lete 2018 vydala trojica Separ, Smart a Dame svoj už asi aj kultový album Prepáčte. Taká záplava reakcií od fanúšikov doslova zvalcovala internety a k úspechu albumu rozhodne pomohol aj skvelý track „Kardio“ so Smartovou produkciou, ktorý vyšiel von aj v sprievode silného videoklipy z poriadnej domovej párty.

Klip na track „Kardio“ má ku dnešnému dňu viac než úctyhodných 7 miliónov zhliadnutí na YouTube, čo z neho robí stále najpozeranejším klipom od DMS!

Ktorý z týchto klipov máš najradšej?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame