Tekashi je stále v kurze: Dôkazom je 40 000 tisíc ľudí na koncerte v Holandsku (VIDEO)

Tekashi

Tekashi a jeho show v Holandsku (Zdroj: Instagram/@6IX9INE)

#Obľúbený terč hejterov, Tekashi, je napriek kontroverznosti, ktorá ho obklopuje, stále obľúbený a môže sa pochváliť silnou fanúšikovskou základňou. Dokazuje to masívna účasť 40 000 ľudí na jeho nedávnom vystúpení v Holandsku.

Jedno mu musíme uznať, že Tekashi zostáva jedným z najrozpoznateľnejších mien na rapovej scéne. Jeho vzhľad, hudba, prejav, ale aj veľká dávka kontroverzie mu zaručili extrémnu popularitu, ktorú chceli mnohí zahraniční raperi napodobniť. Menili svoj výzor na úplne šialené veci, len kvôli tomu, aby zaujali. Príkladov je mnoho, ale nikto nedosiahol to, čo dúhový raper.

Hoci Tekashi utrpel nejaký rany počas jeho kariéry, jeho show v Holandsku na Freshtivale (meno festivalu) jasne ukázala, že jeho hudba a persona majú stále čo povedať. Jeho hudba a celkový štýl zostávajú magnetom pre tisíce ľudí po celom svete a to je fakt.

Video z Tekashiho koncertu v Holandsku

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @6ix9ine

Je všeobecne známe, že ľudia v Európe majú Tekashiho veľmi radi, ba dokonca viac, ako v samotnej Amerike. V nej má na mnohých festivaloch zákaz vystupovania. prípadne, že si ho promotéri nechcú objednávať kvôli možným konfliktom, ktoré sa môžu udiať pod stage-om alebo aj mimo neho. Európania majú však iný prístup a tento video vyššie je dôkazom. Vo videu si môžeš vychutnať aj jeho stage-diving, ktorý mu síce nevyšiel podľa predstáv, ale pokus a snaha sa ráta.

Dočkáme sa ďalšej hudby už čoskoro?

Vždy, keď Tekashi začne byť aktívny na svojich sociálnych sieťach, fanúšikovia môžu očakávať nejakú novinku. Predsa len, chce rozprúdiť okolo svojho mena menší rozruch, kontroverziu a po krátkom čase udrie s novým singlom alebo nejakým projektom. Jeho posledná vydaná vec je španielska skladba Y Ahora.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dobitý 6ix9ine rozdáva peniaze v novom klipe: Zábery aj z nemocnice
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame