10 influencerov, ktorí majú šikovné ruky: Inšpiruj sa ich nápadmi a vytvor si aj ty niečo originálne

TOP 10 menších influencerov: Prekrásna ručná práca.

TOP 10 menších influencerov: Prekrásna ručná práca. (Zdroj: Unsplash.com/Annie Spratt)

#Kým kedysi ovládala rôzne ručné práce každá žena, teraz sa to stáva viac menej raritou. Aj preto sú vlastnoručne vyrobené predmety stále vzácnejšie a niet sa čomu diviť. Každý jeden z nich je totiž skutočne jedinečný a keď si predstavíš námahu, ktorá je za tým, je to ešte viac obdivuhodné.

Ručným prácam sa skutočne venuje len veľmi málo mladých ľudí. Aj preto sa v súčasnosti stávajú stále cennejšie. My sme si pre teba pripravili zoznam 10 malých influencerov, ktorých jedinečné výrobky a nápady ťa chytia za srdce.

1. macarons_by_lucia

Síce nejde úplne o ručnú prácu, na zhotovenie takýchto macroniek však rozhodne potrebuješ poriadnu dávku talentu a trpezlivosti. Tí z vás, ktorí sa ich už pokúšali upiecť, vedia, že to nie je žiadna hračka. Macronky od tejto cukrárky však vyzerajú priam fantasticky akoby vypadli priamo zo stroja.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Macarons by Lucia (@macarons_by_lucia)

2. jaroslavawurllkocanova

Jaroslava dokáže z obyčajných šiat vyčarovať hotové umelecké dielo. Vlastnoručne na ne vyšíva ľudové motívy, ktorými rozžiari každý kúsok. Presvedč sa, že aj ľudový motív môže byť moderný a obliecť si ho dokážeš úplne kamkoľvek.

3. zuzi.hraju.si.tady.art

Zuzana sa rozhodla životy ľudí rozveseliť mandalami, ktoré kreslí nie len na plátno, ale aj na srdcia či poháre. Mandala je harmonické spojenie štvorca a kruhu a na ľudí pôsobí upokojujúco. V podaní Zuzany sú priam dokonalé. Dokonca svojim sledovateľom prináša aj video, ako sa taká mandala kreslí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kaločová (@zuzi.hraju.si.tady.art)

4. stromene.sk

Drevo sa stáva čoraz častejšou a vzácnejšou dekoráciou. Tento muž však prírodný materiál spojil aj so živicou, ktorá dodáva drevu ešte väčšiu eleganciu. Dokáže pritom vyrobiť nielen stôl, ale aj rôzne nástenné hodiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Stanley Lužinský (@stromene.sk)

5. colorkini

Už si bola niekedy v obchode s plavkami a snažila si sa vybrať tie najlepšie, no žiadne nevyzerali dokonalo či dokonca boli tuctové? Nezúfaj! Táto influncerka prišla s jedinečným nápadom. Rozhodla sa presťahovať do zahraničia a navrhovať svoje vlastné kúsky plaviek, ktorými ožiariš každú pláž. Jej modely sú jedinečné a nápadité.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa C O L O R K I N I® (@colorkini)

6. folkfurt

Folklór je niečo, čo vystihuje našu krajinu. Kým doteraz to bol skôr starodávny štýl, ktorému sa každý vyhýbal, teraz sú folklórne vzory stále vyhľadávanejšie a dokážu oživiť každý odev. Tento instagramový profil ti ukáže, ako urobiť z nudnej košele, brilantný módny kúsok vďaka folklórnemu vzoru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ľudová elegancia na každý deň (@folkfurt)

7. tannjajewels

Čo by to bol za zoznam ručných prác, keby sa v ňom nenachádzali aj šperky? A na tie je odborníkom tannja, ktorá síce vyrába trochu extravagantné kúsky, no o to žiarivejšie v nich budeš vyzerať. Tieto poklady dokážu zaručene rozjasniť aj ten najnudnejší outfit.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa tannjajewels (@tannjajewels)

8. fraela.sk

Aj sen sa môže stať skutočnosťou. Rovnako ako v tomto prípade. Táto značka vznikla vďaka dobrému nápadu a odhodlaniu založiť vlastnoručné a ekologické rúže, ktoré by zaujali každú ženu. Autorka týchto rúžov myslí na životné prostredie, a preto sú tuby obalené v recyklovateľnom papieri. Zabudnite na plasty.

9. zuzug.design

V obchodoch nájdeme množstvo najrôznejších hračiek od výmyslu sveta. Avšak na ručne šité a originálne detské plyšaky nemajú. Nielen, že ich dokáže táto influncerka ušiť neuveriteľne prekrásne, ale obdivovať môžeme aj námahu, ktorá za tým určite stojí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ručne šité hračky s menom (@zuzug.design)

10. sisiartdekor

Každý dom ožiari nejaká tá malá dekorácia. Nie každý si ju však vie vyrobiť sám. Aj preto sú tu šikovné ruky Sisi, ktorá to dokáže spraviť za vás a rozžiariť váš domov. Táto malá influencerka pritom preferuje prírodný materiál a motív, a tak bude váš dom žiariť prírodou.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, Instagram
Odporúčame