10 slovenských fitness influencerov na TikToku, ktorých sa oplatí sledovať: Ak túžiš po sexi postave a svaloch, daj im follow!

TOP 10 influencerov: Pomôžu ti vybudovať si sexi postavu.

TOP 10 influencerov: Pomôžu ti vybudovať si sexi postavu. (Zdroj: Unsplash.com/bruce mars)

#Aj Slovensko má svojich úspešných fitness influencerov, ktorí nielenže svojich fanúšikov dokážu pobaviť, ale tiež im prezrádzajú užitočné rady, ako si vypracovať sexi postavu. My ti prinášame zoznam tých najlepších menších profilov na TikToku, ktoré stojí za to vidieť.

V tomto rebríčku sa nachádza top 10 menších influencerov, ktorí síce momentálne nie sú najlepšími na slovenskej scéne, ale rozhodne svojim fanúšikom prinášajú mnoho užitočných rád, ako správne cvičiť.

1. david.kajuch

Ak máš doteraz ohľadom cvičenia mnoho nezodpovedaných otázok a počul si už veľa teórií o tom, čo sa smie a nesmie, tak si rozhodne pozri tento profil. Dávid sa snaží svojim sledovateľom objasniť časté mýty alebo fakty, ktoré vo svete fitness kolujú. Taktiež poukazuje na zlé techniky, mnohých ľudí, ktorí cvičia.

@david.kajuch

Väčšina gymbros nebude súhlasiť, ale toto hovorí veda, hoši 😘 #gymtok #slovakia #czech #slovakia #zadok #nohy #trening #fitness #fyp

♬ original sound – Dávid

2. janka_tkacova

Janka svojim fanúšikom prináša mnoho tipov, ako si vypracovať postavu aj doma za pomoci bežných vecí, ktoré má takmer každý. Nepotrebujete k tomu nič výnimočné. Okrem toho tiež poukazuje na postavu žien, ktoré sa venujú fitness a na to, že skutočne ani oni nie sú dokonalé a kde tam sa tuk skutočne nájde. Na jej profile ale nájdeš aj dobré tipy, ako sa zdravšie stravovať.

@janka_tkacova

Siete nie sú pravda ani z polovice! #socialmedia #reality #fitness #gymtok #workout #transformation #foryou

♬ original sound – 🥀💕

3. tomigains

Tento influencer sa zameriava skôr na svoj osobný progres a na vtipy z fitness sveta. Svojim fanúšikom sa však snaží vo svojich krátkych videách priniesť aj odpoveď na otázky, ktoré ich z tohto sveta fitness zaujímajú. Nebojí sa pritom hovoriť ani o tom, kedy prvýkrát bol v klube a prečo s chodením do takýchto podnikov prestal.

@tomigains

BUJAK COMING TROUGH 🐗‼️

♬ original sound – 𝐫𝐨𝐬𝐞

4. marekzajonc

Marek svoje znalosti ohľadom trénovania využíva nato, aby naučil mladých ľudí, ktorí sa chcú začať venovať tomuto športu, mnoho potrebných znalostí. A to nie len v oblasti správneho držania tela pri cvičení či najlepších cvikov na rôzne partie tela, ale prinesie ti tiež lepší prehľad o doplnkoch výživy. Či už je to kreatín alebo proteín. Tento influencer sa venuje aj otužovaniu, a tak na jeho profile nájdeš rady, ako začať s touto aktivitou.

@marekzajonc

Berieš KREATÍN ? 👀😈 #kreatin #akonabrat #svaly #objem #fitness #mytus

♬ original sound – marek zajonc

5. adri.baluchova

Ide o inšpiratívne dievča, ktoré sa vo svojom živote vysporiadalo s veľmi závažnou poruchov príjmu potravy PPP. Dnes sa nielen svojím príbehom, ale aj tým, čo sama dokázala, snaží inšpirovať mladých ľudí, aby sa nevzdávali a s týmto zákerným ochorením bojovali. Poukazuje na to, že je dôležité, aby prekonávali svoj strach z priatia kalórií. Pri pozeraní jej videí si uvedomíte, že fitness jedálniček pozostáva aj z maškŕt.

@adribaluchova

nie je ľahké dostať sa z akéhokoľvek druhu PPP, ale verím, že vám moje príspevky pomôžu ~ FOLLOW ❤️‍🩹🥺

♬ original sound – montellfish

6. dianalajciakova

Ak si žena a hľadáš podrobné rady v oblasti fitness, tento profil je pre teba ako stvorený. Nielenže ti prinesie mnoho skvelých rád pri cvičení, ale aj ti v krátkom videu zostaví tréning na nohy. Hoci každé telo je jedinečné a tréningové plány sa často zostavujú na mieru a menia pri pozorovaní progresu, pre začiatočníkov je to ideálny spôsob, ako sa naučiť cvičiť. Taktiež ti prinesie mnoho zdravých a dobrých receptov, ktoré zaručene zakomponuješ do svojho jedálnička aj ty.

@dianalajciakova

Oblečenie mám z @gymbeam.com tak nezabudni na moja kód “Diana5” a využi zľavičku ❤️ #fyp #foryou #protebe #preteba #fitnessgirl #fitnessmotivacia #cvicenie #zdravyzivotnistyl #healthylifestyle #abs #absworkout #brucho #traning #cvicenienadoma #treningdoma #homeworkout

♬ I AM WOMAN – EMMY MELÍ

7. m.havelka

Michal svoje na prvý pohľad bežné videá o tom, ako správne cvičiť a ako si vybudovať jedálniček, obohacuje o kus motivácie. Snaží sa ľuďom ukázať, že žiť zdravo a starať sa o svoje telo je veľmi dôležité. Tiež ti pri každom cviku vysvetlí, aké partie práve napínaš, a ako to robiť správne tak, aby to malo chcený efekt a ty si sa pritom nezraníl.

@m.havelka

Trochu tvrdšie video, ale takto to cítim… #vitness #slovensko #zdravie

♬ original sound – Michal Havelka

8. fitt_blondie

Táto influncerka sa podľa jej vlastných slov snaží zmeniť pohľad ľudí na zdravý životný štýl. Poukazuje na to, že to nie je len o jedení zle vyzerajúcich jedál, ale aj zdravá cesta môže vyzerať vábne a lahodne. Okrem toho svojim fanúšikom prináša pár základných rád, ako začať s cvičením a čo si nemôžu zabudnúť zobrať do fitka.

@fitt_blondie

Diety a zdravé jedlá sú chutné ❣️ všetko ostatné je mýtus 🥵 #recept #zdravoachutne #vyskusajmojrecept #fitnessgirl #nohatejustlove

♬ original sound – Kiera Lyons 🕯🕰🗝

9. evahancova

Eva svojim fanúšikom prináša zaujímavý formát, kde ukazuje 3 produkty na rôzne témy. Či už také, ktorým by si sa mal radšej vyhnúť, alebo také, ktoré majú pod 140 kalórií. Zameriava sa predovšetkým na rady, ako sa správne stravovať a čo by v tvojom jedálničku zaručene nemalo chýbať. Na jej profile tak nájdeš množstvo užitočných tipov, čo sa týka stravovania či diét.

@evahancova

3 zdravé produkty, ktoré brzdia tvoje chudnutie. ❌ #mojavyzva #fittok #zdravastrava #healthyeating #zdravo #jedlo #nutrition #chudnutie

♬ Say So (Instrumental Version) [Originally Performed by Doja Cat] – Elliot Van Coup

10. tatiana_trener

Táto influncerka sa nezameriava len na tréningy a na to, ako správne cvičiť. Na svojom profile sa totiž snaží najmä ukázať, že každý raz začínal. Sledovanie počiatočných neúspechov nás niekedy môže demotivovať a preto je tiež pri cvičení dôležité vnímať najmä svoj vlastný progres. Okrem motivácie však na jej profile nájdeš aj pár užitočných rád, ktoré vo fitness nazbierala.

@tatiana_trainer

♬ somebodys watching me x another love DJ Lilli – DJ LILLI


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, TikTok/david.kajuch, janka_tkacova, tomigains, marekzajonc, adri.baluchova, dianalajciakova, m.havelka, fitt_blondie, evahancova, tatiana_trener
Odporúčame