Dámy, máme pre vás čerstvú dávku rozkoše: Pozrite sa na mužov z Too Hot to Handle 3!

Too Hot to Handle 3 je plné sexi účinkujúcich! (Zdroj: unsplash.com/@buduczki)

#Pozerala si prvé dve série reality šou Too Hot to Handle? Ak áno, priprav sa na ďalšiu várku. Na Netflixe iba už odtartovala tretia séria tejto mimoriadne úspešnej šou, v ktorej ide o nadväzovanie hlbších vzťahov. Zakázané sú akékoľvek intímnosti a v hre sú okrem poriadne tučnej odmeny aj zvodní účinkujúci. Takto vyzerá mužské osadenstvo!

Gerrie

Do šou príde ako jeden z posledných účastníkov, ale stranou rozhodne nemieni stáť v kúte. 26-ročný týpek pochádza z Južnej Afriky a zaujme najmä svojou výškou a tiež kučeravými vlasmi.

Jackson

Spolu s Gerriem prichádza do vily aj Jackson. Má 29 rokov, pracuje najmä ako model a pochádza z Londýna. Zbalí niekoho na svoj britský prízvuk?

Obi

Zrejme iba málokto by Obimu tipoval vek 22 rokov. Napriek tomu v šou má rozhodne čím zaujať. Do vily príde približne v polovici deja a hneď si na rande zoberie Jaz! Pracuje ako osobný tréner a na jeho postave to je naozaj poznať.

Harry

V úvode ho hneď ostatní účastníci popíšu ako muža s celebritným výzorom. Harry má 29 rokov, pochádza z malej dedinky vo Veľkej Británii a v šou zaboduje na plnej čiare, to ti môžeme garantovať!

Nathan

Model z Južnej Afriky má 24 rokov a zapôsobí svojou výškou, ktorá je takmer dva metre. Keď sa k tomu pridá snedá pleť, dokonalé biele zuby a vypracované telo, jedno je isté! Ženy z neho pôjdu do kolien.

Patrick

Typické črty osoby z Havaja reprezentuje Patrick. 29-ročný model a herec síce pôsobí v dokrútke ako Cassanova, v šou sa však z neho vykľuje hotový anjelik. Bude sa snažiť zaujať aj svojím spevom a hrou na gitaru.

Stevan

Má 26 rokov, množstvo tetovaní, kučeravé vlasy a už na prvý pohľad vyzerá ako zlý, zlý, zlý chlapec. V úvode sa mu podarí získať jednu z najkrajších účastníčok, ku koncu ho takmer nespoznáte! Ak by si sa s ním chcela zoznámiť, musela by si ho navštíviť v Los Angeles.

Truth

Chlapec, akého by si asi nikdy nechcela na vzťah. Čo hovorí, to nikdy nesplní a nie je to pravda. Táto taktika sa tomuto 23-ročnému študentovi z Texasu veruže nevyplatí.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: Hashtag.sk, Netflix, radiotimes.com
Odporúčame