Najzvodnejší muži z druhej sezóny Too Hot To Handle: Pri pohľade na nich sa budeš červenať!

Pri pohľade na tieto telá sa červenajú nielen ženy (Zdroj: Instagram/petervigilante)

#Netflix priniesol svojim divákom druhú sériu mimoriadne populárnej relácie Too Hot To Handle. Známe osobnosti z internetu a influenceri sa v nej pokúšajú nažívať v luxusnej vile bez toho, aby sa začali zbližovať. Hoci to znie ako jednoduchá úloha, pri dokonale vypracovaných telách je to skutočne náročné.

Posúdiť to môžeš aj ty sama. Len pred pár dňami sme ti priblížili zvodné súťažiace, dnes je však čas pozrieť sa na zúbok sexi mužom s postavou Adonisa. Dokázala by si odolať takýmto pohľadom plným vzrušenia a bezchybným telám?

Cam

Cam pochádza z Wales. Mladý, len 24-ročný model a osobný tréner, bol odhodlaný zviesť jednu zo súťažiacich. Jeho cieľ sa splnil, no zrejme nečakal, že aj on sám sa zamiluje. S Emily tvoria pár dodnes a dokonca sa spolu podujali aj na modelingovú kampaň pre spoločnosť Boohoo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cam Holmes (@camholmess)

Chase

Sympatický Chase s čokoládovou pokožkou a zelenými očami má 25 rokov a už teraz ho pozná celý svet. Preslávil sa najmä vďaka TikToku, ale taktiež ako hráč amerického futbalu za tím Houston Linemen. V súťaži mu to síce s Mandy nevyšlo, ale zdá sa, že udržiavajú aspoň priateľstvo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chase DeMoor (@chasedemoor)

Nathan

Skutočný kovboj z Texasu Nathan určite v súťaži upútal aj tvoju pozornosť. Blond vlasy, modré oči a dokonalá postava. Čerešničkou na torte však je, že sa živil ako profesionálny striptér! Svoje telo sa rozhodne nehanbí ukázať ani dnes a jeho pohyby by priniesli do neba nejednu fanúšičku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nathan Webb (@nathankwebb)

Peter

Baby tvárička a nevinný pohľad dokážu zlomiť nejednu ženu. Ak ťa priťahuje takýto typ mužov, Peter je pre teba ako stvorený. Na prvý pohľad pôsobí nevinne a hanblivo, no rozhodne to tak nie je. Poznať ho môžeš najmä z TikToku, no taktiež sa živí aj ako osobný tréner. Výsledky pritom úspešne prezentuje sám na sebe!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Vigilante (@petervigilante)

Robert

Aj tebe sa páči zvodný britský prízvuk a máš pocit, že jeho majiteľ je zrazu omnoho príťažlivejší? To rozhodne neplatí pre Roberta, ktorý je dokonalý aj bez neho. V jeho modrých očiach by si sa stratila aj keby neprehovoril ani slovo. Dnes ho môžeš vidieť v rôznych reklamách. Pred touto kariérou bol však úspešným plavcom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robert Van Tromp 🇬🇧 (@robertvantromp)

Marvin

Posledným, no rozhodne nie menej zaujímavým, súťažiacim je 26-ročný Marvin. Pochádza z Paríža a preslávili ho jeho tanečné pohyby, ktoré sa nehanbí svetu ukázať. Asi nie je prekvapením, že sa živí ako model. Okrem toho má však titul z ekonómie a rozbehnutý vlastný biznis.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marvin Anthony (@marvin.anthony_)

Ktorý z chlapcov sa najviac páči tebe? Podeľ sa s nami v komentároch!

Zdroj: hashtag.sk, esquire.com
Odporúčame