Toto sú hviezdy tretej série Too Hot to Handle sú známe: Pozri sa na sexuchtivé dračice, každá by ti pomotala hlavu!

žena pláž more slnko obloha voda

Na Netflixe odštartovala tretia séria Too Hot to Handle! (Zdroj: unsplash.com/Shifaaz Shamoon)

#Po dvoch mimoriadne úspešných sériách Too Hot To Handle sa na Netflixe objavila už tretia. V tejto poriadne horúcej šou ide o jediné – nadväzovať vzťahy bez toho, aby ich základ tvoril sex alebo iné intímnejšie zblíženia vrátane dotykov či bozkov. Faktom tiež je, že do šou sú vyberaní mimoriadne atraktívni účastníci. Pozri sa na dievčatá z tretej série!

Holly

23-ročná študentka psychológie a modelka zároveň pochádza z Colorada v USA. Vzťahy údajne považovala za nudné, avšak všetko sa u nej zmení príchodom do tejto šou. Naviaže sa na jedného z najsexi fešákov a rozhodne sa ho pustiť len tak nenechá! 

Izzy

Manchesterská kráska má iba 22 rokov a blízko k športu. Má rada pozemný hokej a samú seba opísala ako hráčku, ktorá hrá na ihrisku aj mimo neho.

Brianna

Do šou vstúpi ako posledná zo žien, avšak rozhodne sa nedrží stranou. 28-ročná dievčina pochádza z Los Angeles a pracuje ako make-up artistka. Na Instagrame ju sleduje cez 43-tisíc ľudí.

Olga

Olga príde do šou až po nejakom čase a takmer okamžite pomotá niektorým mužom hlavy. Prostoreká a zábavná plavovláska má 24 rokov, pracuje ako osobná asistentka a býva vo Veľkej Británii.

Beaux 

Povedal by si na túto 24-ročnú krásku že pracuje ako právna asistentka? Môžeme ti prezradiť, že aj napriek tomu, že Beaux vyzerá úplne vášnivo, bude patriť k najpoctivejšími hráčom. A to sa jej na konci rozhodne vyplatí.

Georgia

Ak by si si robil zálusk na túto dievčinu, spĺňať musíš jediné – byť zlým chlapcom. Georgia, ktorá má 26-rokov pochádza z Austrálie. Spomedzi ostatných dievčat sa môže pochváliť mimoriadne slušnou instagramovou základňou, takmer 450-tisíc followerov. Jej idolom je Justin Bieber.

Jaz

25-ročná modelka nevyhľadáva vážny vzťah. Pochádza z Virginie a zaujať môže nielen svojou krásnou čokoládovou pleťou, ale aj pozoruhodne vypracovanou postavou.

 


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, radiotimes.com, netflix
Odporúčame