Pomáhajú len tak, bez nároku na odmenu: Zisti, prečo je projekt Digitálni anjeli na Slovensku unikátom

pomocná ruka

Projekt Digitálni anjeli pomáha neziskovkám rásť (Zdroj: Unsplash/Toa Heftiba)

#Projekt Digitálni anjeli môžeme s čistým svedomím označiť za unikátny. „Sme skupina nadšencov online marketingu, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu. Pozorujeme, že neziskové organizácie robia častokrát mimoriadne dôležitú a náročnú prácu, ktorej pridaná hodnota je neraz ťažko vyčísliteľná. Veľmi často však musia bojovať s nedostatkom zdrojov a kapacít,“ hovoria tvorcovia.


Spovedal množstvo hviezd slovenského rapu, teraz odpovedá on: Osťo prezradil, ako ho ovplyvnila kríza aj čo plánuje ďalej


„Práve preto vznikol projekt Digitálni anjeli, ktorý má cieľ bezplatne pomáhať takýmto organizáciám a dobročinným projektom napĺňať svoje poslanie. Prepájame dobrovoľníkov z oblasti marketingu, webu a designu s tými, ktorých úprimné úsilie pomáha tam, kde je to najviac potrebné.“

Tony Dúbravec sa vo svojom najnovšom podcaste venoval Digitálnym anjelom a téme výziev, ktorým dnes musia čeliť neziskovky a občianske združenia. Celú novú epizódu Tonyho podcastu si môžeš vypočuť napríklad na Spotify, kde ťa čaká omnoho viac zaujímavých tém.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: hashtag.sk, digitalnianjeli.sk, Tony Dúbravec
Odporúčame