TikTok má svoj vlastný seriál: Vieme, koľko ťa bude stáť aj aký bude dlhý!

TikTok aplikácia otvorená na mobile

TikTok má vlastný seriál (Zdroj: Unsplash/Solen Feyissa)

#Podľa webového portálu The Hollywood Reporter TikTok spája svoje sily s platformou Pearpop, aby spustil komediálny dokumentárny film, ktorý hostí jeho tvorca Jericho Mencke. Stáť ťa bude necelých šesť eur za všetkých osem epizód, pričom každá má 30 minút. Prvé dve však bežia zadarmo pre všetkých používateľov TikToku.

Séria s názvom Finding Jericho bude predstavovať Menckeho, ktorý robí komediálne rozhovory s postavami ako klaun z Craigslistu. Výkonnou produkciou budú manažéri Pearpop Zack Bernstein a Austin Sokol spolu s Mencke.

Kedy sa dočkáme epizód

V roku 2020 TikTok oznámil fond 200 miliónov dolárov na podporu tvorcov, ale predplatiteľská služba dáva osobnostiam aj priamejší tok príjmov. Pearpop je medzitým samostatná platforma, ktorá umožňuje tvorcom „speňažiť svoj vplyv“ prostredníctvom výziev a sponzorstva značiek.

Minulý mesiac spoločnosť TikTok predstavila nástroj Live na mesačné predplatné pre autorov na základe pozvánok. Umožňuje tvorcom zvýšiť svoje zárobky a zároveň pokračovať v rozširovaní svojich komunít pomocou výhod, ako sú odznaky predplatiteľov, vlastné emotikony alebo súkromný chat len ​​pre predplatiteľov. Prvá epizóda Finding Jericho už mala premiéru a nasledujúce epizódy prídu v utorok a štvrtok na profiloch @Jercho1 a @pearpopofficial na TikToku.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame