Hľadáš ideálny darček pre výnimočného muža v tvojom živote? Náš zoznam ti s rozhodovaním zaručene pomôže

pár v objatí

Nájdi ideálny darček pre muža (Zdroj: Unsplash/priscilla-du-preez)

#Nájsť darček pre dôležitých mužov v tvojom živote nie je vždy ľahké a my to chápeme. Občas sa poriadne zapotíme, aby sme našli to, čo ho skutočne poteší. Aby si sa nemusela pri najbližšom sviatku znova trápiť, tak ti prinášame tipy, ktorými zaboduješ.

Hodinky pre klasika

Aby už nikdy nemeškal na dohodnuté rande, alebo stretnutie. Pre mužov nie sú šperky to, čo ich láka, no hodinky sú doplnok, ktorý milujú. Ak je tvoj partner skôr elegantný, zvoľ klasiku. Zospodu mu môžeš dať dokonca vygravírovať aj milý odkaz. Ak je ale skôr športový a praktický typ, tak smartwatch alebo fitnáramok je vychytávka, ktorá ho poteší. Vždy, keď sa pozrie na ruku, bude na teba myslieť. Nie je to milé?

Kozmetika alebo parfum

Aj muži milujú kozmetiku. Zreme nie všetci, pretože sú aj takí, ktorým stačí na umývanie sprcháč 3 v 1. Ale možno práve tým zahráš na strunu kvalitnou kozmetikou. Možno ho to na prvý pohľad nepoteší, ale časom si ju zamiluje. Vyber napríklad niečo na starostlivosť o vlasy, ktoré si niektorí muži stajluju ráno dlhšie ako ženy, alebo set na starostlivosť o bradu, alebo len príjemný krém na hydratáciu pokožky.

Zážitok, na ktorý nezabudne

Zážitok je dokonalý darček. Nehmotná vec, ktorá ti dá nezabudnuteľné spomienky na celý život. Pre páry, ktoré sú skôr klasické a romantické, bude ideálny pobyt. Vyber príjemný hotel s wellnessom, kde si jeden druhého naplno vychutnáte. Pre dobrodružných bude najlepší pobyt niekde na horách. Ak je odvážny, skús adrenalínový zážitok. Milovníci áut sa určite nadchnú z jazdy v ich vytúženom aute.

Niečo pre oboch

Nemysli hneď na trápne veci akými sú mikiny King a Queen mikiny, náramky alebo šiltovky. Kúp mu niečo, čo budete mať spoločné, aj keď to nebude couple na prvý pohľad. Topánky rovnakej značky, rovnaké mikiny, spoločné bláznivé ponožky… Uvidíš, že sa mu to bude páčiť.

Šport a endorfíny

Máš doma športovca? Potom je to pre teba úplne jednoduché. Vyber niečo, čo využije. Skús zistiť aké doplnky stravy používa alebo prehľadaj internet a zisti, čo by sa mu mohlo zísť. Oblečenie alebo topánky sú veci, ktorých nie je nikdy málo. Ak je vášnivý bežec, tak sa skús poobzerať po kvalitnom páre tenisiek. Keďže boli fitká dlhšie zatvorené, tak veľa ľudí si zvyklo cvičiť doma. Čo tak rozšíriť jeho domácu posilovňu? Ak je outdoorový nadšenec, určite ocení niečo na vylepšenie svojej výbavy.


Ako byť EKO na Vianoce? Tu sú tipy na kvalitné slovenské handmade darčeky


Nápoj na výnimočnú udalosť

Dobrý nápoj sa nikdy neodmieta. Aspoň si budete mať čím pripiť na jeho sviatok. Kúp mu kvalitný alkohol, vlastný mini pivovar a ak neholduje alkoholu, vyskúšaj kvalitnú kávu. Uvidíš, že to ocení.

Maketa nie len pre zberateľa

Milovník áut, seriálov alebo videohier. Čo spája týchto troch mužov? To že sa dokážu nadchnúť pre makety. Nájdi mini figúrku z jeho obľúbeného seriálu alebo hry. Ak miluje svoje auto, tak si zamiluje aj jeho zmenšeninu, ktorú si bude môcť vystaviť. Aj keď sú dospelí, tak v srdci nosia stále deti. Takéto veci, nemôžu chýbať v žiadnom chlapskom brlohu.

Hudbou nič nepokazíš

Hudba naša každodenná. Ak je tvoj drahý milovníkom muziky, tak mu dopraj, aby si ju mohol dopriať v skvelej kvalite. Pre fajnšmekrov bude ako stvorený gramofón, ku ktorému mu dokúp platňu jeho obľúbeného interpreta. Platne vydávajú aj súčasný interpreti. Dokonca aj Gleb. Nemusíš sa báť, výber je široký. Ak nie je typom, ktorý ocení retro veci, určite ho poteší reprák alebo slúchadlá.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame